Home Newsy 12 września jako data konferencji Apple coraz bardziej prawdopodobna
12 września jako data konferencji Apple coraz bardziej prawdopodobna
0

12 września jako data konferencji Apple coraz bardziej prawdopodobna

0

Nie tak dawno do sieci trafiła informacja pochodząca wprost od francuskich operatorów sieci komórkowych, że Apple zorganizuje swoją konferencję poświęconą nowościom sprzętowym, głównie nowym modelom iPhone’a, już 12 września. Dane te zdementowały poprzednie spekulacje jakoby impreza miała odbyć się tydzień wcześniej.

Dzień 12-go września potwierdza również najnowszy raport pochodzący od reporterów The Wall Street Journal. Prawdopodobnie wydarzenie zostanie zorganizowane w nowej siedzibie kalifornijskiej firmy w audytorium Steve’a Jobsa. Wciąż jednak trwają tam prace wykończeniowe, a więc można przyjąć, iż jeśli robotnicy nie uporają się z nimi na czas, to konferencja będzie przeniesiona do Bill Graham Civic Auditorium, gdzie od dwóch lat organizowane są tam prezentacje nowych modeli iPhone’a.

Warto wspomnieć, że jabłkowy smartfon prawdopodobnie nie będzie jedynym urządzeniem pokazanym tego dnia publicznie. Wiele plotek głosi, że wraz z jubileuszową odsłoną iPhone’a oraz modelami 7s i 7s Plus Apple pokaże również Apple Watch’a kolejnej generacji z modułem sieci komórkowej, a także piątą generację Apple TV ze wsparciem dla obrazu o rozdzielczości 4k. Po konferencji do oficjalnego kanału dystrybucji powinny trafić także najnowsze odsłony jabłkowych systemów.

Źródło: MacRumors

 

12 września jako data konferencji Apple coraz bardziej prawdopodobna

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)