Home Newsy Nowe informacje na temat Apple Pay Cash
Nowe informacje na temat Apple Pay Cash
0

Nowe informacje na temat Apple Pay Cash

0

Podczas prezentacji systemu iOS 11 w czerwcu tego roku Apple z dumą zapowiedziało narodziny nowej usługi, która ściśle powiązana będzie z natywną aplikacją Wiadomości. Dzięki niej możliwy ma być transfer środków pieniężnych pomiędzy użytkownikami jabłkowego smartfona.

Miniona konferencja WWDC obfitowała w wiele nowości nie tylko w kwestiach oprogramowania ale także sprzętowych. Apple Pay Cash, to jedna z takich miłych niespodzianek zaszłego wystąpienia kalifornijskiej firmy, która sprawia, że usługa Apple Pay stanie się jeszcze atrakcyjniejsza w oczach użytkowników.

W kodzie systemu iOS 11 doszukano się kolejnych informacji na temat nowego produktu. Dotyczą one kwestii związanych z autoryzacją transakcji przeprowadzanych w ramach Apple Pay Cash. Okazuje się, że będzie tego można dokonać z użyciem prawa jazdy lub dokumentu ze zdjęciem i opcji skanera. Praktycznie całość może wyglądać podobnie jak funkcja dodawania kart kredytowych w aplikacji Wallet.

W zakamarkach systemu iOS 11 znajduje się jednocześnie zapis, że usługa ma bezproblemowo funkcjonować w oparciu o kartę debetową użytkownika. Platforma iOS 11 trafi do oficjalnego kanału dystrybucji już we wrześniu zaraz po konferencji poświęconej nowym modelom iPhone’a.

Źródło: iHelp BR

 

Nowe informacje na temat Apple Pay Cash

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)