Playlista Apple Music „Replay 2023” jest już dostępna
0

Playlista Apple Music „Replay 2023” jest już dostępna

0

Użytkownicy Apple Music mogą od słuchać playlisty „Replay 2023”. Podobnie jak w poprzednich latach, ta playlista sortuje całą muzykę, której słuchasz, od 1 do 100 miejsca. Aktualizacja następuje co tydzień, dzięki czemu można śledzić najczęściej odtwarzane utwory w roku 2023.

„Replay 2023” będzie aktualizowany w każdą niedzielę. Gdy nadejdzie grudzień, będzie dostępna ogólna listę 100 ulubionych utworów w Apple Music zapisanych na liście odtwarzania.

Apple udostępnia swoje coroczne listy odtwarzania Replay od 2019 roku. Spotify Wrapped od kilku lat dominuje w tym obszarze, głównie dzięki łatwym do udostępniania infografikom, które pojawiają się na początku grudnia. Oprócz list odtwarzania powtórek, w zeszłym roku Apple wprowadziło funkcję „Highlight Reel” z większą liczbą statystyk dotyczących historii słuchania każdego użytkownika na koniec roku.

Przejdź do aplikacji ‌‌Apple Music‌‌, aby sprawdzić swoją playlistę Replay 2023. Jeśli w 2023 roku nie słuchałeś jeszcze wystarczającej ilości muzyki, lista odtwarzania może nie pojawić. Gdy posłuchasz więcej muzyki, Replay 2023 pojawi się.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.