iPad mini nowej generacji ma zostać ujawniony w przyszłym roku
0

iPad mini nowej generacji ma zostać ujawniony w przyszłym roku

0

Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple wprowadzi na rynek nowego iPada mini w przyszłym roku, a masowa produkcja rozpocznie się w pierwszym kwartale.

W serii tweetów Kuo powiedział, że w ciągu najbliższych 9-12 miesięcy może nie być żadnych nowych iPadów, ponieważ „odświeżenie iPada mini prawdopodobnie rozpocznie masową produkcję w 1Q24”. Kuo w grudniu powiedział, że spodziewa się masowych dostaw zaktualizowanego iPada mini pod koniec 2023 roku lub w pierwszej połowie 2024 roku, więc jego ostatnie tweety wskazują, że analityk nie wierzy już, że zostanie on wprowadzony na rynek przed końcem tego roku.

W swoich wcześniejszych przemyśleniach na ten temat Kuo powiedział, że nowy procesor będzie głównym punktem sprzedaży nowego iPada mini, sugerując, że urządzenie otrzyma jedynie odświeżoną specyfikację. Obecny iPad mini, który został wprowadzony na rynek we wrześniu 2021 r., ma 8,3-calowy wyświetlacz, układ A15 Bionic, port USB-C, przycisk włączania Touch ID i obsługę 5G w modelach z Cellular.

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.