Home Newsy Event Apple 23 października potwierdzony! W końcu ujrzymy iPada Mini!
Event Apple 23 października potwierdzony! W końcu ujrzymy iPada Mini!
0

Event Apple 23 października potwierdzony! W końcu ujrzymy iPada Mini!

0

Z pewnością pamiętacie jak informowaliśmy was o pogłoskach odnośnie prezentacji iPada Mini już 23 października? Jak się okazuje, coś musi być na rzeczy, gdyż Apple rzeczywiście tego dnia organizuje event, podczas którego zaprezentuje odświeżoną i pomniejszoną wersję swojego urządzenia! Posiadający 7,85 cala gadżet jest tematem pogłosek oraz zażyłych dyskusji już od dobrych kilku miesięcy, bardzo cieszymy się więc z faktu, że w końcu będziemy mogli go zobaczyć!

Pomniejszony iPad z pewnością nie będzie miał łatwego debiutu – na drodze stoją tacy rywale jak Kindle Fire HD, czy też Nexus 7, które dodatkowo są tańsze od iPada Mini (ten według wstępnych informacji kosztuje 249$). Tak jak przewidywaliśmy, taka data eventu z całą pewnością przyćmi trochę zaplanowaną na trzy dni później imprezę Microsoftu, Apple więc dokładnie wiedział jaką datę wybiera.

Co do samego iPada Mini, to cały czas wiemy o nim jedynie tyle, że ma być o 1/3 mniejszy od iPada 3. Największą tajemnicą pozostaje CPU, rozdzielczość ekranu oraz jakość aparatu. Nasze typy to Retina, Apple A6 albo A5X CPU i z całą pewnością aparat z ponad 5mpx. Czy macie własne propozycje?

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *