Home Newsy Pekiński sklep Apple największym w całej Azji, otwarcie już w tym tygodniu!
Pekiński sklep Apple największym w całej Azji, otwarcie już w tym tygodniu!
1

Pekiński sklep Apple największym w całej Azji, otwarcie już w tym tygodniu!

1

Pekin w przeciągu najbliższych dni, a dokładniej mówiąc 20 października, doczeka się otwarcia trzeciego już sklepu Apple, na chwilę przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży iPhona 5 w kraju środka.

Jak podało samo Apple, sklep ma być największym na terenie całej Azji i zlokalizowany zostanie w centrum handlowym przy historycznej ulicy Wangfujing, czyli idealnie pomiędzy pierwszym sklepem otwartym w Sanlitunie oraz znajdującym się przy placu Tiananmen drugim Apple Storze.

Głównym powodem otwarcia kolejnej placówki w Pekinie, był niezaprzeczalnie problem ogromnej ilości ludzi oraz straszliwych kolejek, które tworzyły się przy pozostałych dwóch oddziałach przed premierami kolejnych produktów. Ogromny Apple Store ma ponoć rozwiązać ten problem, chociaż dopiero rzeczywistość zweryfikuje, czy będzie w stanie obsłużyć wzmożoną ilość klientów jednocześnie.

Dla przypomnienia podajemy, że w przypadku rozpoczęcia sprzedaży iPhona 4S w zeszłym roku, tłum był tak duży, że Apple zmuszone było do przesunięcia daty dystrybucji urządzenia, a jeszcze wcześniejsza premiera iPhona 4 doprowadziła do zdemolowania sklepu.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.