Home Newsy Event prezentujący iPada Mini skupi się głównie na iBooks?
Event prezentujący iPada Mini skupi się głównie na iBooks?
0

Event prezentujący iPada Mini skupi się głównie na iBooks?

0

Informowaliśmy was ostatnio, że Apple ?najprawdopodobniej? zaprezentuje swojego nowego, posiadającego 7.85-cala iPada, podczas cały czas nieogłoszonego eventu, zaplanowanego na 23 października. Inne źródła podają natomiast dodatkowo, że prezentacja iPada Mini skupi się głównie na rozbudowanych możliwościach tabletu w zakresie książek elektronicznych.

Jeżeli pogłoski okażą się prawdą, pomniejszona wersja tabletu od Apple ma skupiać się przede wszystkim na wsparciu dla mediów i treści elektronicznych, z największym naciskiem na usługę iBooks, co miałoby sugerować, że iPad Mini w oczach twórców, powinien stać się maszyną do konsumowania i przetwarzania jak największej ilości contentu, oczywiście płatnego.

Apple najprawdopodobniej podążać będzie za sukcesem Kindle Fire od Amazon, oferując przystępny cenowo tablet, skupiając się głównie na zyskach generowanych przez aplikacje, e-booki i wiele innych treści dostępnych z jego poziomu. Dla użytkowników byłaby to naprawdę dobra informacja między innymi dlatego, iż iPad Mini może rzeczywiście kosztować stosunkowo niewiele (szczególnie jeżeli porównamy go cenowo z innymi produktami Apple).

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *