Plotek ciąg dalszy… iPhone 5 dostępny od jutra
2

Plotek ciąg dalszy… iPhone 5 dostępny od jutra

2

Pewien znajomy osób związanych z serwisem Cult of Mac, chciał kupić iPhone’a 4. Sprzedawca powiedział mu jednak  żeby przyszedł jutro, to będzie bardziej zadowolony. Co może oznaczać tajemnicza wypowiedź? 

Od razu nasuwa się na myśl wiadomość o nowej generacji iPhone’a 5. Potwierdzać może to również informacja, iż klient od razu powiedział, że biały iPhone go nie interesuje, więc jeżeli ta tajemnicza sugestia sugeruje, że warto poczekać do jutra, bo będzie „większy wybór” w iPhoneach, to go to nie interesuje. Sprzedawca jednak i tak zachęcał klienta do przyjścia jutro. Skoro nie chodzi o białą wersję telefonu, to czy możemy się spodziewać nowego telefonu Apple dostępnego „od jutra” ?

Informacje o nowym iPhonie 5 pojawiają się sporadycznie już od jakiegoś czasu. Na pewnej chińskiej stronie można już nawet zamówić ekran dotykowy do tego telefonu. Ekran jest 4 calowy, co również pojawia się od dłuższego czasu w plotkach branżowych.

Wydaje nam się jednak, że marzec, to nie czas na iPhone’a. Możliwa jest jednak obniżka cen przez Apple na telefon czwartej generacji.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(2)

  1. A moze i to fakt. Moze Apple chce w ten sposob wypuszczac iPhone-y na swieta?! Teraz marzec a pozniej juz grudzien?!

  2. To by byla ciekawa zmiana polityki Apple. W końcu jakieś „zaskoczenie”, którego od dawna brakuje.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *