0

Czy Apple wprowadzi modyfikacje w Nowym iPadzie?

0

Nowy iPadWedług niepotwierdzonych jeszcze pogłosek, prosto z Dalekiego Wschodu, Apple planuje wprowadzić ?drobne poprawki? do trzeciej generacji iPada, takie jak na przykład poszerzenie otworu obiektywu i modyfikacja baterii, co ma ustrzec urządzenie przed przegrzewaniem.

Źródła pochodzące bezpośrednio z łańcucha dystrybucyjnego podały, że zmodyfikowany iPad zostanie wprowadzony w okolicach sezonu świątecznego. Co więcej, wprowadzone zmiany spowodują, że urządzenie stanie się delikatnie lżejsze oraz cieńsze, niż te, które trafia na półki sklepowe obecnie.

To ciekawi najbardziej, to powód, dla którego Apple chce powiększyć otwór obiektywu, nie widzimy tutaj bowiem zbyt dużego powiązania z jego zbyt małą średnicą, a przegrzewaniem się samego urządzenia. Chyba, że Apple planuje umieścić w Nowym iPadzie inną matrycę aparatu?

Przypominamy, że informacja ta jest całkowicie niepotwierdzona i może być tylko i wyłącznie najzwyczajniejszą pogłoską. Mamy nadzieję, że w przeciągu najbliższych tygodni uda nam się ją zweryfikować i wtedy od razu was o tym poinformujemy! 🙂

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *