Specyfikacja iPad'a 2 – 1,2 GHz, thunderbolt, kamera, ekran 9,7 cala
0

Specyfikacja iPad'a 2 – 1,2 GHz, thunderbolt, kamera, ekran 9,7 cala

0

Niemiecki sklep Amazon.de przez chwilę na swojej stronie udostępniał ofertę na nowego iPad’a 2. Nowe urządzenie dostępne było w cenie 499 euro, a jego specyfikacja była bardzo obiecująca.

Zrzut ekranu ze strony niemieckiego sklepu rzucił w świat serwis YourAppleDaily.net. Oferta na nowego iPada, któy zostanie dziś zaprezentowany na evencie, który odbędzie się o godzinie 19.00 naszego czasu, jest bardzo interesująca. Za 499 euro otrzymamy nowy tablet w wersji WiFi + 3G, wyposażony w procesor 1,2 GHz, nowe złącze thunderbolt, wbudowaną kamerę, moduł bluetooth, oraz ekran o przekątnej 9,7 cala, czyli taki sam, jaki monotwany jest w obecnie dostępnym iPadzie.

W ofercie nie opjawiła się jednak żadna informacja na temat pełnej specyfikacji ekranu, czy ilości pamięci operacyjnej. Tak szczątkowe informacje o produkcie, na który wszyscy czekamy, stawia informację zdobytą przez zagraniczny serwis pod dużym znakiem zapytania. Myślicie, że to realna specyfikacja tabletu drugiej generacji?

Tablet w sprzedaży ma być dostępny już 17 marca.

T

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *