Biały iPad 2 – biały, czy wybielony?
0

Biały iPad 2 – biały, czy wybielony?

0

Serwis 9TO5Mac dotarł do zdjęć digitizera, który najprawdopodobniej będzie montowany w nowym iPadzie drugiej generacji.  Informacja ta nie dziwiłaby nikogo, gdyby nie fakt, że ramka ekranu jest biała. Redaktorzy opiniotwórczego portalu wierzą w oryginalność zaprezentowanej części. My jednak nie do końca…

Biorąc pod uwagę problemy Apple z wydaniem białego iPhone’a 4,  który jest mitycznym symbolem nieudolności producenta chwalącego się produktem, którego nie jest w stanie zaoferować, oraz doświadczenie w naprawach urządzeń Apple i zamawianiu części z chińskich fabryk, jesteśmy pełni wątpliwości, co do oryginalności przedstawionego dotyku i szyby.

Powyższe zdjęcie powinno być w pełni wymowne. Jest to biały digitizer do telefonu iPhone 3G, a obok do iPhone 3GS. Oczywiście żaden z tych modeli oficjalnie nie był wyposażany w biały ekran. Szyby w takim kolorze można bez większego problemu kupić. AppleMobile.pl również zajmuje się „wybielaniem” produktów Apple. Montujemy białe ekrany w iPhone 3G, 3GS i 4.

Zapewne zdjęcie digitizera, które otrzymałą zagraniczna redakcja, to właśnie tego typu chińska produkcja. Digitizery są bardzo wysokiej jakości, działają identycznie jak oryginalne, jednak z oficjalną produkcją kalifornijskiego giganta nie mają za wiele wspólnego.

Wszystko wyjaśni się w środę koło godziny 19.00 naszego czasu, kiedy to odbędzie się prezentacja Apple. Będziemy ją dla was relacjonować.

Oceń post
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *