Biały iPad 2 – biały, czy wybielony?
0

Biały iPad 2 – biały, czy wybielony?

0

Serwis 9TO5Mac dotarł do zdjęć digitizera, który najprawdopodobniej będzie montowany w nowym iPadzie drugiej generacji. Informacja ta nie dziwiłaby nikogo, gdyby nie fakt, że ramka ekranu jest biała. Redaktorzy opiniotwórczego portalu wierzą w oryginalność zaprezentowanej części. My jednak nie do końca…

Biorąc pod uwagę problemy Apple z wydaniem białego iPhone’a 4, który jest mitycznym symbolem nieudolności producenta chwalącego się produktem, którego nie jest w stanie zaoferować, oraz doświadczenie w naprawach urządzeń Apple i zamawianiu części z chińskich fabryk, jesteśmy pełni wątpliwości, co do oryginalności przedstawionego dotyku i szyby.

Powyższe zdjęcie powinno być w pełni wymowne. Jest to biały digitizer do telefonu iPhone 3G, a obok do iPhone 3GS. Oczywiście żaden z tych modeli oficjalnie nie był wyposażany w biały ekran. Szyby w takim kolorze można bez większego problemu kupić. AppleMobile.pl również zajmuje się „wybielaniem” produktów Apple. Montujemy białe ekrany w iPhone 3G, 3GS i 4.

Zapewne zdjęcie digitizera, które otrzymałą zagraniczna redakcja, to właśnie tego typu chińska produkcja. Digitizery są bardzo wysokiej jakości, działają identycznie jak oryginalne, jednak z oficjalną produkcją kalifornijskiego giganta nie mają za wiele wspólnego.

Wszystko wyjaśni się w środę koło godziny 19.00 naszego czasu, kiedy to odbędzie się prezentacja Apple. Będziemy ją dla was relacjonować.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *