Home Newsy Apple Music i 60 milionów subskrybentów!
Apple Music i 60 milionów subskrybentów!
0

Apple Music i 60 milionów subskrybentów!

0
0

Eddy Cue, wiceprezes Apple odpowiedzialny za usługi internetowe podzielił się ze światem informacją o rekordowej liczbie subskrybentów Apple Music. Zapraszam!

Okrągłe sześćdziesiąt milionów płatnych użytkowników. Robi wrażenie? Robi! Szczególnie biorąc pod uwagę wiek usługi, która jest stosunkowo młoda. Dla porównania, znane każdemu Spotify ma około 100 milionów płatnych użytkowników, którzy korzystają z usługi premium.

Wiecie co jest ciekawe? Usługa od Apple cieszy się popularnością głównie w stanach, gdzie ma o około dwa miliony więcej użytkowników niż Spotify. Korzystacie już z Apple Music? A może wolicie jednak Spotify? Podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach!

Apple Music i 60 milionów subskrybentów!

(0)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/