Home Artykuły #17 Wtyczka tygodnia – MitsuhaXI, podkręć serwisy streamingowe!
#17 Wtyczka tygodnia – MitsuhaXI, podkręć serwisy streamingowe!

#17 Wtyczka tygodnia – MitsuhaXI, podkręć serwisy streamingowe!

0

Serwisom streamingowym nie brakuje dużo – są świetne, łatwe w obsłudze i mają ogromną bazę piosenek, albumów i wykonawców. Można je jednak nieco urozmaicić – jak? Przekonacie się w dzisiejszym odcinku programu „wtyczka tygodnia”. Przed Wami odcinek siedemnasty – zaczynajmy!

MitsuhaXI

Po pewnym czasie wygląd aplikacji służących do odtwarzania muzyki może się nieco znudzić – motywów nie można zmienić, co jeszcze bardziej pogrąża nas w smutku. Mamy na to jednak jedno lekarstwo. Jest nim tweak o nazwie MitsuhaXI. Oferuje on duże urozmaicenie serwisów streamingowych takich jak Apple Music, Spotify i wielu innych, które wpływa na ich wygląd w znacznym stopniu – nie tylko ze strony aplikacji. Wyżej i niżej znajduje się podgląd na ustawienia, do których daje nam dostęp twórca wtyczki. Zostawia dużo swobody, dzięki czemu wszystko możemy idealnie spersonalizować. Dobrze to wróży – niebanalne wtyczki dłużej zostają na naszych smartfonach.

Okej, ale… Co tak naprawdę wtyczka ta wprowadza? Odpowiedzią jest… Wizualizację dźwięku danej piosenki w formie ciekawego kształtu, której kolor możemy ustalić sami. Co fajne – nie znajdują się one tylko w aplikacji. Możemy je włączyć na zablokowanym ekranie, a nawet głównym! Uważam, że tę funkcję docenią tylko osoby, które słuchają muzyki naprawdę często. Lubię fakt, że kolory bez problemu dowolnie zmienimy – ustawimy np. fioletowy na tym pierwszym, a żółty na drugim. Super!

Wtyczka dostępna jest za darmo pod tym linkiem. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do jej instalacji. Miłego korzystania i do zobaczenia w kolejnym odcinku „wtyczki tygodnia”. Cześć!

#17 Wtyczka tygodnia – MitsuhaXI, podkręć serwisy streamingowe!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/