#8 Wtyczka tygodnia – SilentScreenshot, kontroluj zrzuty ekranu!

#8 Wtyczka tygodnia – SilentScreenshot, kontroluj zrzuty ekranu!

0

Przypuszczamy, że robisz zrzut ekranu w autobusie. Jeżeli zapomniałeś włączyć tryb cichy, zabrzmi to jakbyś robił komuś zdjęcie. Dźwięk obu akcji jest bowiem ten sam. Może skończyć się to dla Ciebie niekoniecznie dobrze, więc mam na to sposób – wtyczkę SilentScreenshot!

Irytujący dźwięk, a do tego wyskakujące okienko po jego zrobieniu, które rzadko kiedy się przydaje. Nie ukrywam, że przeszukałem sporą część internetu, aby znaleźć ten tweak – oto on, którego nazwa mówi o samym działaniu – SilentScreenshot, czyli ciche zrzuty, nawet przy włączonych dźwiękach systemu. Spójrzmy najpierw na to, jaką swobodę zostawia nam twórca.

Co ciekawe, do zmiany ustawień nie jest wymagany respring urządzenia. Możemy zmienić kolor, który ujawniania się podczas tworzenia zrzutu, wyciszyć dźwięk, wyłączyć podgląd i moc wibracji. Zrobimy więc bardzo dużo w tak mało istotnej kwestii. Poniżej wrzucam gify, na których ukazane są przykładowe kolory – biały, pomarańczowy i fioletowy.

Tweak pobierzecie za darmo w Cydii pod tym linkiem. Jest całkowicie darmowy, jednak jeżeli Wam się spodoba, na dole ustawień znajdziecie linki do obdarowania autora kilkoma dolarami. Miłego używania, widzimy się już niedługo!

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *