#14 Wtyczka tygodnia – SmartLPM, dodaj baterii wigoru!

#14 Wtyczka tygodnia – SmartLPM, dodaj baterii wigoru!

0

Bateria starszych smartfonów od Apple niekoniecznie dobrze wypada przy konkurencji. Procenty szybko dochodzą do zera, a telefon staje się… Cegłą. Przed Wami wtyczka, dzięki której zarządzanie mocą będzie nieco prostsze. Zaczynajmy!

Wtyczka SmartLPM to nic innego jak inteligentny tryb oszczędzania baterii. Dzięki niej, ta funkcja uruchamiać będzie się automatycznie – rzućcie okiem na wszystkie opcje, do których dostęp zostawia twórca.

Mamy pełną swobodę – zmienimy próg włączania i wyłączania trybu, możemy ominąć powiadomienia o niskim poziomie baterii i wiele więcej. Bez problemu możemy tez sprawić, aby oszczędzanie baterii odbywało się podczas ładowania urządzenia lub wtedy, gdy z niego nie korzystamy i jest zablokowany.

Bardzo lubię tę wtyczkę – działa dobrze i na pewno zostanie ze mną na dłużej. Dostępna jest za darmo pod tym linkiem. Miłego korzystania!

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *