Home Recenzje Aplikacje #7 Aplikacja tygodnia – Foodie, cykaj smaczne foty!
#7 Aplikacja tygodnia – Foodie, cykaj smaczne foty!

#7 Aplikacja tygodnia – Foodie, cykaj smaczne foty!

0

Kochamy jeść – na Instagramie nadal panuje moda na wrzucanie nieziemsko prezentujących się potraw. Jeżeli chcecie podbić ich wygląd i liczbę obserwujących – zainteresujcie się dzisiejszą aplikacją. Pasy zapięte? Zaczynajmy!

Foodie to aplikacja służąca do obróbki graficznej. Jedno różni ją jednak od pozostałych gigantów na rynku – służy tylko do fotografowania… Jedzenia. Jej filtry przygotowane są specjalnie z myślą o konkretnych typach dań – uwierzcie mi, że pasują idealnie. Zobaczycie to zresztą niżej.

Zdjęcie możecie wybrać z galerii lub zrobić bezpośrednio w aplikacji. Edycja nie ogranicza się tylko do filtrów – dostępnych jest więcej, niekoniecznie zaawansowanych funkcji – sprawią one, że Wasze fotki będą wyglądać niesamowicie i po prostu… Smacznie! Nasze ustawienia możemy zapisać w formie przepisu, dzięki czemu używanie ulubionego i spersonalizowanego motywu w przyszłości będzie prostsze. Super!

Całość dostępna jest za darmo w AppStore – aplikacja nie posiada dodatkowych płatności, więc rośnie w rankingach. Swoje zdjęcia możecie wrzucać w komentarzach. Do następnego razu!

#7 Aplikacja tygodnia – Foodie, cykaj smaczne foty!

Dominik Rudkowski Kocham technologię i wszystko co z nią związane, dlatego tu jestem!