Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #9 Aplikacja tygodnia – UVLens, miej kontrolę nad promieniowaniem UV!
#9 Aplikacja tygodnia – UVLens, miej kontrolę nad promieniowaniem UV!

#9 Aplikacja tygodnia – UVLens, miej kontrolę nad promieniowaniem UV!

0

Zbyt długie przebywanie na słońcu może skończyć się tragicznie. Czasami dni, pomimo że są szare i pozornie zimne, mogą nieźle dać nam popalić – dosłownie. Z pomocą przychodzę ją – gotowi? To zaczynamy!

UVLens to jedna z najgorętszych aplikacji na lato. Dzięki niej dowiemy się o natężeniu promieniowania UV w konkretnym mieście i o konkretnym czasie. Możemy sprawdzić też przyszły dzień, aby dostosować swój ubiór i potrzebne przedmioty do sytuacji na zewnątrz. Super sprawa! Szkoda, że nie oferuje tego nasza Pogoda.

Poza tą główną cechą, program pozwala też na ustalenie czasu, w którym zdążymy opalić się na słońcu przy odpowiednim promieniowaniu. Do tego potrzebne będzie jednak darmowe konto. Jeżeli już o tym mówimy – aplikacja nie zawiera żadnych dodatkowych płatności, co niezmiernie cieszy w porównaniu z konkurencją. Zmienić możemy jednostkę temperatury i opcję ukazywania stanu UV. Spójrzcie jednak sami.

UVLens dostępne jest za darmo w AppStore. Korzystajcie z niej przez cały rok – nie tylko bowiem w lato słońce może dać nam w kość.

#9 Aplikacja tygodnia – UVLens, miej kontrolę nad promieniowaniem UV!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/