Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #6 Aplikacja tygodnia – Too Good To Go, nie marnuj żywności! Kupuj ją taniej!
#6 Aplikacja tygodnia – Too Good To Go, nie marnuj żywności! Kupuj ją taniej!

#6 Aplikacja tygodnia – Too Good To Go, nie marnuj żywności! Kupuj ją taniej!

0

Marnotrawstwo żywności staje się coraz poważniejszym problemem na świecie – w tym w Polsce. Staramy się temu zapobiec – z inicjatywą wychodzi Too Good To Go. Przed Wami kolejna część aplikacji tygodnia.

Too Good To Go to darmowa aplikacja dostępna w AppStore, która wychodzi z inicjatywą przeciwko marnowaniu żywności. Wiele restauracji, barów, kawiarni na świecie (w tym w Polsce) oferuje paczki, w których znajdziemy niesprzedane w danym dniu produkty. Możemy kupić je za niewielkie pieniądze, co ucieszy nasze portfele i brzuszki, a co najważniejsze – planetę. Oto interfejs aplikacji.

Jak widzicie, dostępna jest mapa ze wskaźnikami dostępnych paczek. Kupujemy je z wyprzedzeniem w aplikacji, a następnie o konkretnej godzinie odbieramy ze sklepu. W naszym kraju aplikacja dopiero rozpoczyna swoją przygodę, jednak jesteśmy na bardzo dobrej drodze – ogłoszeń i chętnych jest coraz więcej! Restauracje możemy dodawać do ulubionych, aby otrzymywać powiadomienia o nadchodzących zniżkach. Posiadacze swoich knajp bez problemu zarejestrują je w systemie.

Mam nadzieję, że mieszkańcy większych miast oferujących paczki zainstalują tę aplikację, by przyczynić się do dobra planety. Obie strony skorzystają – zarówno ona, jak i Wy. Do zobaczenia w następnej części! Miłego używania!

#6 Aplikacja tygodnia – Too Good To Go, nie marnuj żywności! Kupuj ją taniej!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/