Home Artykuły #13 Wtyczka tygodnia – Clean Home Screen, posprzątaj ekran główny smartfona!
#13 Wtyczka tygodnia – Clean Home Screen, posprzątaj ekran główny smartfona!

#13 Wtyczka tygodnia – Clean Home Screen, posprzątaj ekran główny smartfona!

0

Lubicie minimalizm? I choć Apple zapewnił iOS niesamowicie delikatny i oszczędny design, dla niektórych to i tak zbyt dużo. Problemu pozbyć możecie się dzięki temu prostemu trikowi – czy już brzmi to jak clickbait? Wtyczka tygodnia – zaczynamy!

Clean Home Screen, bo tak brzmi nazwa wtyczki, oferuje usunięcie z ekranu głównego i blokady wielu pozornie niezbędnych rzeczy. Dzięki temu, wszystko wyglądać będzie bardzo gustownie i czysto. Jeżeli chcecie zrobić mały porządek w telefonie lub zależy Wam, tak jak mi, na usunięciu nazw aplikacji – wtyczka ta będzie wybawieniem. Oto jej funkcje – dwie z nich dostępne są tylko dla najnowszych modeli.

Jak widzicie, zmienimy dużo – zaczynajac od tekstu blokady ekranu, przez kropeczki wskazujące stronę menu – kończąc na wyłączeniu nazw aplikacji. Jest to duży ukłon w kierunku użytkowników, którzy cenią sobie dużą swobodę w modyfikowaniu systemu.

Co o niej sądzicie? Tweak dostępny jest za darmo pod tym linkiem. Korzystajcie ze sklepu uważnie i oczekujcie kolejnej części z tej serii. Do zobaczenia i miłego posiadania!

#13 Wtyczka tygodnia – Clean Home Screen, posprzątaj ekran główny smartfona!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/