#7 Wtyczka tygodnia – shuffle, zrób porządek w ustawieniach!

#7 Wtyczka tygodnia – shuffle, zrób porządek w ustawieniach!

0

Część siódma… Jak to szybko minęło! Tym razem zajmiemy się ważnym elementem w życiu każdego telefonu, czyli porządkami! Nie będzie to jednak związane z usuwaniem zbędnych zdjęć i aplikacji, tylko z ich segregacją w ustawieniach. Zapraszam!

Czy zdarzyło się Wam choć raz skomentować negatywnie wygląd Waszych wtyczek i aplikacji na ekranie głównym ustawień? Mi tak. Zawsze uważałem, że prezentuje się to niesamowicie niekorzystnie i zakłóca harmonię menu. Na nasze szczęście powstał tweak, który oferuje zrobienie porządków za okrągłe zero. Rzućcie okiem na to, co zmienia w systemie po zainstalowaniu.

Jak łatwo zauważyć, grupuje ona aplikacje w trzy zakładki, którymi są:

  • wtyczki
  • aplikacje z AppStore
  • aplikacje systemowe

Pomimo tego, że jest to wtyczka, bez której na spokojnie możemy przeżyć, to cieszy. Poszukiwania będą teraz o wiele bardziej sprawne – zaoszczędzicie sporo czasu na szukaniu konkretnej rzeczy. Poniżej załączam zrzuty ekranu, które ukazują funkcje wtyczki, takie jak zmianę nazwy każdej z utworzonych grup. Jak dla mnie… Bomba!

Jak opisałem to wyżej – wtyczkę pobierzecie za darmo w Cydii pod tym linkiem. Miłego korzystania i do zobaczenia w przyszłej części!

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *