#12 Wtyczka tygodnia – Filza, miej kontrolę nad swoimi plikami!

#12 Wtyczka tygodnia – Filza, miej kontrolę nad swoimi plikami!

0

Pomimo wielu zalet systemu smartfonów od Apple, jedno niesamowicie przeszkadza jego użytkownikom – dostęp do plików, a tak naprawdę… Jego brak. Dzisiejsza wtyczka rozwiązuje ten problem, więc zapnijcie pasy. Wtyczka tygodnia, odcinek dwunasty – zaczynamy!

Dostęp do plików docenią tylko Ci, którzy rzeczywiście potrzebują wglądu do szczegółowych danych urządzenia. Dzięki temu, na przykład, zmienić możemy wygląd naszej karty płatniczej w Apple Pay. Bez problemu usuniemy też zbędne, zalegające pliki. Wszystko to zrobi niesamowita, a także prosta w obsłudze wtyczka o nazwie Filza. Oto jej interfejs.

Jak widzicie, główny ekran wypełniają pliki – nic dziwnego, prawda? Nie szperajcie tam jednak bezpodstawnie – usunięcie pliku, którego nie znacie, może dużo namieszać – uwierzcie mi, że chcecie tego uniknąć. Jeżeli lubicie ryzykowną zabawę lub znacie się na rzeczy – zainteresują Was poniższe zrzuty.

Oto zakładki aplikacji Filza. Wybrane pliki możemy usunąć, dodać do ulubionych i nie tylko. Otrzymujemy też dostęp do ustawień, które dają spore pole do popisu. Zmienić możemy też sam wygląd tweaka, co jest sporym atutem. Filzę pobierzecie za darmo z Cydii tutaj. Miłego i bezpiecznego korzystania!

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *