#10 Wtyczka tygodnia – ColorFlow 4, nadaj Apple Music koloru!

#10 Wtyczka tygodnia – ColorFlow 4, nadaj Apple Music koloru!

0

Apple Music ma nudną szatę graficzną – jest ładna, jednak zbyt prosta. Dzisiaj skupimy się na wtyczce, która oferuje dużą zmianę w tej aplikacji. Oto dziesiąty odcinek wtyczki tygodnia, zaczynajmy!

Rzadko kiedy opisuję wtyczkę zmieniającą wygląd systemowej aplikacji – nadeszła pora, aby to zmienić. Przed Wami ColorFlow 4, czyli tweak, dzięki któremu zmienimy kolor zarówno Apple Music, jak i Spotify. Rzućcie okiem na swobodę w ustawieniach, którą daje nam twórca.

Zmienić możemy dużo – w szczególności na zablokowanym ekranie, ponieważ właśnie tam wtyczka nabroi najbardziej. Przerobi całkowicie wygląd aktualnie odtwarzanej piosenki w każdym miejscu aplikacji, jednak nadal będzie to wyglądać niesamowicie. Na pierwszy rzut pokażę Wam „Nightmare” autorstwa Halsey.

Jak dobrze zauważyliście, tweak bierze pod uwagę kolor przewodni okładki i ustawia go jako tło wybranych elementów. Robi to niesamowite wrażenie, moim zdaniem jeszcze lepiej przy „in my head” Ariany Grande.

Ostatnim przykładem jest „R.E.M” tej samej wokalistki. Możemy wyłączyć opcję pełnego ekranu, jednak wtedy wtyczka nie ma większego sensu – w tym bowiem tkwi jej piękno. Wygasimy też zbędne przyciski lub włączymy cień okładki.

Tweak pobierzecie pod tym linkiem. Widzimy się w następnym odcinku serii! Miłego korzystania!

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *