#6 Wtyczka tygodnia – PhotoRes+, dowolnie zmieniaj rozmiar zdjęć!

#6 Wtyczka tygodnia – PhotoRes+, dowolnie zmieniaj rozmiar zdjęć!

0

Kolejny tydzień, kolejna wtyczka – tym razem rzucimy okiem na PhotoRes+, dzięki której będziecie w stanie dowolnie zmienić rozmiar zdjęć! Pasy zapięte? Jeżeli tak, to zaczynamy!

Czasami trudno uchwycić cały obiekt na zdjęciu – zazwyczaj jest zbyt duży i po powrocie żałujemy, że nie zabraliśmy aparatu fotograficznego. Problem ten może zniknąć po zainstalowaniu wtyczki o nazwie PhotoRes+. Pozwala ona na zmianę formatu na dowolny, jednak jestem przekonany, że najbardziej trafi do Was możliwość cyknięcia jej od razu w rozmiarze 16:9. Nie musicie więc przycinać zdjęcia 4:3, żeby otrzymać wcześniej wspomniany format. Na początku spójrzcie w ustawienia, które oferuje twórca.

Okej, kiedy jednak przyda się ta wtyczka? W szczególności jeżeli robicie zdjęcia architektury. Jest to ważne szczególnie wtedy, gdy nie macie idealnych warunków na sfotografowanie obiektu, bo jesteście przykładowo zbyt blisko. Przyjrzyjcie się zrzutom poniżej – z pewnością zauważycie jak wiele różni format domyślny zdjęć iPhonem (4:3) i ten, do którego dążymy (16:9).

Oto moje autorskie zdjęcia Warszawy, które wyglądają dobrze właśnie dzięki tej wtyczce. Jak Wam się podobają?

Zainstalować możecie ją za darmo pod tym linkiem – klik! Mam nadzieję, że ten tweak pomoże Wam w rozwinięciu swoich umiejętności i doda wiele dobrych fotek do portfolio. Powodzenia i miłego używania!

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *