Home Newsy iOS 13 beta 2 – jailbreak pokazany!
iOS 13 beta 2 – jailbreak pokazany!
0

iOS 13 beta 2 – jailbreak pokazany!

0

Luca Todesco, ten z grupy Yalu102 pokazał nam działający Jailbreak na iOS 13 beta dwa! Jesteście ciekawi szczegółów? Zapraszam!

Odrazu muszę ostudzić wasz zapał, ponieważ nie możemy zrobić jailbreak dla iOS 13. I nie spodziewajcie się go szybko – ponieważ nie zostanie wydany. Dlaczego? Deweloperzy nie mogą wydać jailbreak, ponieważ Apple wyłapie błędy, które zostały wykorzystane do złamania zabezpieczenia i je załata w kolejnej becie. Jeśli chcemy uzyskać Jailbreak, musimy poczekać aż Apple wyda stabilną i publiczną wersję iOS 13.

Bazując na tym, co napisał Todesco, możemy wywnioskować, że w najnowszej becie, Apple nadal nie załatało tej luki – co oznacza, że możliwym jest, że oficjalny iOS 13 będzie nadal wspierać Jailbreak! Osobiście bardzo liczę na możliwość złamania oprogramowania Apple, ponieważ daje to wiele nowych możliwości, a jednocześnie jestem ciekawy iOS 13.

Czekacie na Jailbreak dla iOS 13? Możecie wpadać na moją serię o najlepszych wtyczkach, którą nazwałem wtyczka tygodnia! Zapraszam!

iOS 13 beta 2 – jailbreak pokazany!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/