Kobiecy niezbędnik – przegląd rozwiązań z AppStore

Kobiecy niezbędnik – przegląd rozwiązań z AppStore

0

Drogie Panie – niektóre aplikacje powstały właśnie z myślą o Was. Pora na wyręczenie się w kilku sprawach dzięki tym perełkom, które są dostępne w AppStore za darmo lub niewielką opłatą.

I choć nie jestem płci pięknej, to do tego artykułu przygotowałem się wystarczająco dobrze. Na podstawie ocen użytkowniczek i moich obserwacji przestawię Wam dzisiaj trzy aplikacje, dzięki którym Wasze życie stanie się nieco prostsze. Oto one – wszystkie dostępne w AppStore.

Flo

Kalendarzyk to z pewnością ważny element kobiecego folderu. Powinien być prosty w obsłudze, przejrzysty i po prostu wygodny. Musi przedstawiać jak najbardziej zbliżone dane, aby jego instalacja miała sens. Ten jednak jest najczęściej wybierany przez posiadaczki smartfonów z jabłkiem – jest niezwykle precyzyjny, a jego funkcje naprawdę przydatne. Z łatwością dodamy objawy, które nas niepokoją – pozwoli to na dostosowanie aplikacji jeszcze lepiej. Po wejściu otrzymujemy kilka pytań, które są kluczowe w jej personalizacji.

Podczas bycia członkinią możemy zmieniać statut – na przykład wtedy, kiedy nadejdzie ciąża. Program pozwoli na jak najlepsze monitorowanie jej przebiegu. Każde wejście ukazuje typ dnia – jeżeli jest on idealny na zajście w ciąże lub przygotowanie się do miesiączki – zostaniecie poinformowani. Macie też podgląd do kalendarza, aby dobrze zaplanować wyjścia i nie trafić na bolesne dni. Flo połączymy z systemową aplikacją Zdrowie. W skrócie – jest to niezbędnik kobiety. Uważam, że na takiej aplikacji nie powinno się oszczędzać, ponieważ dotyczy bardzo ważnych i osobistych kwestii. Jej koszt to około 40 złotych miesięcznie, jednak najpierw otrzymujemy 30-dniowy okres próbny. Spróbujcie!

Perfect Beauty

Jest to raczkująca, darmowa aplikacja, więc istnieją spore braki w jej bazie – jednak spokojnie, powiększa się ona z dnia na dzień, podobnie jak liczba jej posiadaczek i posiadaczy. Pozwala na skanowanie artykułów do makijażu i pielęgnacji, dzięki czemu będziecie mieć lepszy wgląd do składów. Jakie ma to znaczenie?

Większość kobiet posiada w swojej kosmetyczce podstawowe produkty z tych kategorii, a czasami na twarzy może wyskoczyć coś nieoczekiwanego. Skanując możemy dojść do wniosku, jaki składnik to wywołuje. Z czasem nauczycie się łacińskich nazw tak bardzo, że szybki rzut oka na tył opakowania zastąpi Perfect Beauty. Czego chcieć więcej? Oczywiście – jako mężczyzna i tak korzystam z tej aplikacji, sklasyfikowana przeze mnie została w ten sposób ze względu na jej większe zainteresowanie wśród kobiet.

Stocard

Stereotypowo to właśnie Panie kochają zakupy. Uwierzcie mi, że nie tylko – często jednak posiadamy dużo… Zbyt dużo kart lojalnościowych. W takiej sytuacji powinnyście zaopatrzyć się w apkę Stocard. Pozwala ona na skanowanie kart lojalnościowych (każdego rodzaju) i zapisywanie ich na ekranie głównym. Aby użyć ją przy zakupie, wystarczy otworzyć Stocard i kliknąć ikonkę sklepu z kodem fiskalnym. Oszczędzacie dzięki temu dużo miejsca w portfelu, a poza tym wszystko będzie posegregowane.

Poza kartami, otrzymujemy dostęp do gazetek – jako pierwsi. Dbamy tym samym o ekologię, ponieważ nie marnujemy papieru, tylko korzystamy z wersji elektronicznej. Szybko dowiemy się też o najlepszych ofertach. Aplikacja oferuje również wysyłanie powiadomień z promocjami tych sklepów, które są blisko nas – odczytuje to na podstawie lokalizacji. Moim zdaniem jest to must have dla zakupoholików, jak i niedzielnych kupców. A to wszystko za darmo! Polecam!

Dziewczyny, co sądzicie o moim zestawieniu? Napiszcie w komentarzu! Bardzo cenię sobie Waszą opinię.

Oceń post
Dominik Rudkowski Hej! Fajnie że tu wpadłeś :)Możesz zajrzeć także tutaj: Instagram: https://www.instagram.com/dominikrudkowski/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *