Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie niezbędnych, idealnych aplikacji dla pań prosto z App Store!
Zestawienie niezbędnych, idealnych aplikacji dla pań prosto z App Store!

Zestawienie niezbędnych, idealnych aplikacji dla pań prosto z App Store!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym zestawieniu aplikacji z App Store. Dzisiaj na tapecie… Coś dla pań. Zapraszam!

#SelfCare

Czasami warto zadbać o siebie. Żyjemy w stresie i brak nam chęci do zrobienia czegokolwiek. Szczególnie mogło objawić się to podczas kwarantanny, która jeszcze do niedawna była wręcz obowiązkowa. Cóż, mam nadzieję, że czujecie się już lepiej, ale i tak bardzo zachęcam Was do instalacji #SelfCare, czyli aplikacji-gry, która pomoże się Wam wyciszyć emocjonalnie.

Do dyspozycji mamy wiele zadań. Możemy opisać swój dzień, pooddychać świadomie, poczytać wiele motywujących cytatów lub po prostu skupić się na cudownym udźwiękowieniu apki. Nie jestem w stanie opisać tego wszystkiego za pomocą słów, bo w #SelfCare trzeba po prostu zagrać, aby poczuć ten niesamowity klimat. To miejsce tylko dla Was, do którego warto czasami uciec. To co, skusicie się? Jeżeli tak, to ten program czeka na Was w App Store… Za okrągłe zero złotych.

Veggie

Nie jest to zły stereotyp. Kobiety naprawdę troszczą się o planetę, zwierzęta. Wiem więc, że bardzo chętnie wybieracie produkty wegańskie, które coraz częściej pojawiają się na półkach sklepowych. Cóż, warto jednak wiedzieć o nich nieco więcej, aby nie kupić wegańskiego bubla. Niestety, ale te produkty często nie należą do najtańszych, więc w wyborze tego idealnego kosmetyku może pomóc właśnie darmowy portal Veggie!

Veggie ma bardzo rozwiniętą społeczność. To właśnie użytkownicy dodają produkty do bazy, dzięki czemu przy próbie zeskanowania ich kodu kreskowego ukaże się szczegółowy skład. Nie dotyczy to jednak tylko kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych. Możecie sprawdzać także żywność, bo problemy ze skórą i samopoczuciem często mogą być skutkiem prowadzenia złej diety. Polecam Wam założyć darmowe konto w apce Veggie, aby recenzować produkty i zachęcić lub odstraszyć przed nimi potencjalnych chętnych!

Flo

To jedyny program w tym zestawieniu, do którego najlepiej wykupić subskrypcję. Uważam jednak, że wiele z Was i tak używa takich kalendarzyków, które są płatne. Niestety, ale tak to już przyjęło się na rynku. Flo to jednak uwielbiana aplikacja przez kobiety dookoła świata. Jest bardzo popularna i najchętniej wybierana w tej kategorii w App Store. Zbiera ogromną ilość informacji i jest bardzo dokładna.

Przygotowałem dla Was zresztą dużo zrzutów ekranu, abyście same mogły ocenić jej interfejs. Moim zdaniem pasuje on do stylu oficjalnych apek od Apple – jest minimalistyczny, prosty i po prostu śliczny! Można zmienić też status, aby powiadomić ją o zmianach życiowych. Zaznaczycie więc nawet to, gdy zajedziecie w ciążę. Aplikacja pozwoli Wam monitorować jej przebieg! Dowiecie się też o nadchodzącej miesiączce, co pozwoli na lepsze zaplanowanie najbliższych dni. Jeżeli nie przekonałem Was do końca, pamiętajcie, że twórcy dają Wam darmowy, 30-dniowy okres próbny. Spróbujcie same! Nic nie stracicie.

Workout Plan

Workout Plan oferuje w stu procentach darmowe, w dodatku przetestowane przeze mnie osobiście ćwiczenia, które staną na wysokości zadania. Jestem pewny, że będzie to Wasza ulubiona aplikacja do sportu, szczególnie w przypadku, gdy nie chcecie na nią wydać ani grosza. Cóż, wszystko zaprezentowane jest tutaj świetnie. Jest bardzo przejrzysta, interfejs wygląda schludnie.

Treningów jest cała masa. Są niebanalne, o każdym ćwiczeniu możemy w dodatku poczytać osobno. Zmienimy ilość serii i powtórzeń, mamy też wgląd w statystyki, które na pewno dobrze zmotywują do pracy. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o Workout Plan więcej, zapraszam do najnowszego, pięćdziesiątego odcinka „aplikacji tygodnia”. To był już ostatni program, który dla Was przygotowałem. Co o nich sądzicie? Jak zwykle czekam na komentarze!

Zestawienie niezbędnych, idealnych aplikacji dla pań prosto z App Store!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/