Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #50 Aplikacja tygodnia – Workout Plan, czyli ćwiczenia dla kobiet!
#50 Aplikacja tygodnia – Workout Plan, czyli ćwiczenia dla kobiet!

#50 Aplikacja tygodnia – Workout Plan, czyli ćwiczenia dla kobiet!

0

Hej, hej! Oto kolejna część maratonu „aplikacji tygodnia”. Nie mogę uwierzyć, że to już pięćdziesiąty odcinek. Dziękuję Wam za wszystkie komentarze i odsłony. Nie chcę przedłużać, więc zaczynamy. Przed Wami aplikacja dla kobiet prosto z App Store, czyli Workout Plan!

Workout Plan. Ćwiczenia dla kobiet!

Nie ukrywam, że ta aplikacja zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jest darmowa i nie namawia do zakupu wersji premium po jej pierwszym uruchomieniu, co jest niezwykle rzadkie w tych czasach. Mogę wręcz powiedzieć, że… Takiej wersji nawet nie ma! Jedyna płatna tu rzecz to możliwość wyłączenia reklam, które i tak nie przeszkadzają i nie pojawiają się zbyt często. Wiecie ile to kosztuje? Cena zwala z nóg, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. To niecałe pięć złotych! Jeżeli więc spodoba Wam się Workout Plan, nie zwlekajcie. Teraz opowiem Wam o tym jak działa ten program, co oferuje i jak wykonywało mi się te ćwiczenia.

To zabawne, bo choć apka oznakowana jest jako ta dla kobiet, nie ma to tak naprawdę większego znaczenia. Mogą korzystać z niej też mężczyźni. Pamiętajcie jednak, że ćwiczenia są po prostu bardziej efektywne dla płci pięknej, gdyż działają na konkretne partie i w odpowiednich seriach. Co fajne – ilość powtórzeń można bez problemu zmienić w ustawieniach. Dostosujecie więc wszystko dokładnie pod swoje potrzeby. Pamiętajcie jednak, aby wraz z biegiem czasu to zwiększyć. Dlaczego? Nie możecie mieć zbyt łatwo, musicie przełamywać swoje bariery!

Ćwiczenia są niezwykle dobrze zaprezentowane. O ich starcie powiadomi Was sygnał dźwiękowy. Fajny jest także dostęp do statystyk i możliwość szczegółowej lektury informacji o każdej z figur, które wykorzystuje Workout Plan. Dostępne są różne programy – dla początkujących, ale dla tych zaawansowanych też na pewno coś się znajdzie. Myślę, że warto dać temu szansę. Kto wie, może okaże się strzałem w dziesiątkę?

To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji tej cudownej apki. Czeka na Was za darmo w App Store. Do zobaczenia już niedługo, trzymajcie się!

#50 Aplikacja tygodnia – Workout Plan, czyli ćwiczenia dla kobiet!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/