Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #46 Aplikacja tygodnia – Storybeat, czyli sposób na muzyczne Story na Instagramie!
#46 Aplikacja tygodnia – Storybeat, czyli sposób na muzyczne Story na Instagramie!

#46 Aplikacja tygodnia – Storybeat, czyli sposób na muzyczne Story na Instagramie!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku z serii „aplikacja tygodnia”. Pomimo tego, że obecny czas nie pozwala nam na tworzenie świetnych Stories na Instagramie, chciałbym dać Wam pewną wskazówkę, jak je urozmaicić. Z tą aplikacją nawet najprostsze zdjęcie będzie wyglądało o wiele lepiej! Nie przedłużając… Zapraszam do lektury!

Storybeat – sposób na muzyczne Story na Instagramie!

Niestety, ale w Polsce Instagram Music nie jest dostępne. Jaki jest tego powód? Też chciałbym go poznać. Co to jednak oznacza? Cóż, jeżeli oglądacie Stories kogoś z Ameryki czy nawet zachodniej części Europy, nie będziecie słyszeć muzyki, którą dołączył on jako „naklejkę” do swojej relacji. To smutne, jednak musimy sobie jakoś radzić. Nie pozwolę, aby Wasze Stories były nudne. Oto lekarstwo – Storybeat, czyli sposób na muzyczną relację na Insta!

Nie ma nic prostszego niż podłożenie muzyki pod wybrane zdjęcie. W ten sposób możemy obejść cały zabieg, który opisałem Wam wyżej. Tak również robi ta aplikacja, co nie powinno nikogo zdziwić. Dostępnych jest jednak mnóstwo szablonów, które sprawią, że wszystko będzie działać po prostu lepiej. Co one robią? Możemy ustalić, aby wybrane przez nas zdjęcia płynnie zmieniały się w rytm muzyki – co ważne, dobrej muzyki. Nie znajdziemy tutaj nudnych nutek, które dostępne są wszędzie za darmo, a prawdziwe hity z list przebojów i tylko to, co nas interesuje. Przykładowe efekty to: Burn, Memories, Radial, Dissolve, Morph czy Slice. Ich wygląd sugerują same nazwy. Memories pozwoli nam uzyskać efekt przeglądania wspomnień, a Burn nieco bardziej efektownego, gorącego przejścia.

Wszystko to dostępne jest całkowicie za darmo w sklepie App Store. Jeżeli chcecie korzystać z aplikacji na sto procent, możecie zainteresować się zakupem członkostwa premium. Nie jest jednak ono czymś bardzo potrzebnym, więc… Czy aby na pewno warto? Odpowiedzcie sobie sami, a może raczej… Niech odpowie na to Wasz czas spędzony dziennie przed Instagramem…

To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji aplikacji Storybeat. Do zobaczenia już niedługo! Pamiętajcie, aby nie wychodzić z domu bez ważnego powodu. Uważajcie na siebie, pa!

#46 Aplikacja tygodnia – Storybeat, czyli sposób na muzyczne Story na Instagramie!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *