Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Hitman GO, czyli Agent 47 w darmowej odsłonie w App Store i Google Play!
Hitman GO, czyli Agent 47 w darmowej odsłonie w App Store i Google Play!

Hitman GO, czyli Agent 47 w darmowej odsłonie w App Store i Google Play!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym przeglądzie. Tym razem, na tapecie mamy grę… I to nie byle jaką! Oto Hitman GO, zapraszam i życzę miłego oglądania!

Hitman GO, czyli Agent 47 w darmowej odsłonie w App Store i Google Play!

Gry typu GO, niestety, ale często są dostępne za niemałą opłatą. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku Hitmana z tej serii, który kilka dni temu został darmową jej częścią. Gra ta jest po prostu rewelacyjna. Wydaje się z początku prosta i… Inna. Dlaczego? Cóż, Hitman to wymagająca gra na konsole i PC, więc przeniesienie je na urządzenia mobilne byłoby strzałem w głowę. Jak jednak widać, był pewien sposób, aby zachować najważniejsze cechy Agenta 47. Wybór zależy do Was: możecie grać albo po cichu, albo eliminując wszystkich wrogów. O tym jednak niżej.

Samo przejście gry nie jest bardzo, bardzo trudne. Trzeba po prostu dużo próbować i myśleć. Dlaczego? Poziomy bywają bardzo długie i nieprzewidywalne. Nie są jednak nudne i monotonne, co sprawia, że niełatwo oderwać się od telefonu. Polecam Wam szczególnie Hitmana GO podczas kwarantanny – jak wiecie, obecnie lepiej nie wychodzić z domu. Warto więc wciągnąć się w dobrą serię, taką jak właśnie GO na urządzenia mobilne.

Co jednak bywa trudne w tej produkcji? Przejście gry na sto procent. Dlaczego? Każdy poziom zawiera zadania, które warto wypełniać. Uwierzcie mi, że sprawia to wiele satysfakcji. Sam przeszedłem już wiele poziomów, wszystkie do tej pory z maksymalnym wynikiem. Jakiego pokroju są to zadania? Może być to „ukończ poziom bez eliminacji wrogów”, „ukończ poziom tylko w 16 ruchach (lub mniej)” czy „ukończ poziom podnosząc walizkę Agenta 47”. Jak widzicie, jest tego sporo. To lubię, serio!

Dlaczego uważam, że powinniście się zainteresować tą grą? Po pierwsze, jeszcze kilka dni temu kosztowała naprawdę sporo, a obecnie dostępna jest za darmo. Jeżeli nie teraz, to na pewno z chęcią sięgniecie po nią w przyszłości. Dzięki niej, być może zainteresujecie się samą postacią Agenta 47, czyli naszego tytułowego Hitmana. To świetna seria, którą warto chociażby obejrzeć na YouTube. Nic jednak nie zastąpi prawdziwej rozgrywki, którą również serdecznie Wam polecam.

Cóż, to już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że spodoba Wam się Hitman GO. Do zobaczenia już niedługo w innych przeglądach. Pa!

Hitman GO, czyli Agent 47 w darmowej odsłonie w App Store i Google Play!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/