Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #53 Aplikacja tygodnia – Scream Go Hero. Graj głosem!
#53 Aplikacja tygodnia – Scream Go Hero. Graj głosem!

#53 Aplikacja tygodnia – Scream Go Hero. Graj głosem!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku z serii pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Dzisiaj na tapecie Scream Go Hero, czyli gra, w której użyjecie głosu do sterowania postacią. Brzmi kusząco? W takim razie zapraszam, życzę miłej lektury!

Scream Go Hero – graj głosem!

Dzisiejsza aplikacja tygodnia to w pewnym sensie dzieło TikToka. Dlaczego? To właśnie na tej platformie istnieje wiele filmików, które rozbawiają ludzi i pochodzą z tej gierki. Polega ona na niczym innym jak na dosłownie krzyczeniu do mikrofonu, aby nasz główny bohater poruszał się do przodu za pomocą wielkich skoków. Brzmi prosto, czyż nie? Nic bardziej mylnego! Uzyskanie sporego wyniku może być naprawdę trudne, szczególnie gdy… W domu nie jesteście sami i nie chcecie robić hałasu. Obiecuję jednak, że to świetna zabawa, szczególnie gdy gracie z członkiem rodziny lub przyjacielem. Polecam też wykrzykiwać słowa piosenek, co sprawi, że całość będzie jeszcze bardziej zakręcona. Zresztą… Co ja będę tyle mówić, a w zasadzie pisać. Rzućcie okiem na zrzuty ekranu, które ukażą Wam aplikację w pełnej okazałości. Co prawda nie usłyszycie tego co najważniejsze, czyli mojego krzyku (jakkolwiek źle to brzmi), ale to może i nawet dobrze. Nie ma czym się chwalić!

Warto zbierać też wiśnie, za które kupicie stroje dla tego uroczego ludzika. Jest ich naprawdę sporo, więc jeżeli ukończycie wiele poziomów, będziecie w stanie wybrać nawet te najbardziej „ekskluzywne”. Bardzo dobrze bawiłem się podczas przeglądu tej gierki i uważam, że sami powinniście ją wypróbować. Nic Was to nie kosztuje, a możecie spędzić nad nią wiele godzin, a i tak jest duża szansa, że Scream Go Hero Wam się nie znudzi. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i zapraszam do lektury pozostałych artykułów z serii pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Jest ich cała masa, bo poza tym, który teraz czytacie, aż pięćdziesiąt dwa. Wow, to robi wrażenie! Dziękuję za wsparcie i zapraszam już bardzo niedługo. Trzymajcie się, pa!

#53 Aplikacja tygodnia – Scream Go Hero. Graj głosem!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/