Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Wschodząca gwiazda App Store – Ramsay Amarin. Przegląd gier na iUrządzenia o… Popcornie?!
Wschodząca gwiazda App Store – Ramsay Amarin. Przegląd gier na iUrządzenia o… Popcornie?!

Wschodząca gwiazda App Store – Ramsay Amarin. Przegląd gier na iUrządzenia o… Popcornie?!

0

Hej, hej! Niektórych twórców warto promować, bo ich gry są naprawdę warte uwagi użytkowników App Store. Przed Wami Ramsay Amarin (no okej, może nie tak fizycznie…) i przegląd jego gier na iUrządzenia o… Popcornie! Czyż nie brzmi to wystarczająco zachęcająco? Jeżeli tak, to zapraszam do lektury!

Popcorn Chef

Popcorn Chef to gra, która nie wybacza błędów. Musimy odmierzyć idealną ilość kukurydzy, którą następnie wrzucamy do garnka. Kukurydza zamienia się w smaczny popcorn, który musi dotknąć dekielka, ale nie może wypaść. Gdy przegracie – trudno, gra zabiera Was na sam start. To bardzo ciekawe i wciągające wyzwanie, któremu sam nie podołałem. Muszę jednak przyznać, że było bardzo, bardzo fajnie i zostawię ją na swoim smartfonie.

Wracając do tematu – za zdobywane osiągnięcia możecie odblokować skórki dla Waszej kukurydzy, co pozwoli Wam na nieco ciekawszą i przyjemniejszą grę. Im dalej zajdziecie, tym większe bonusy otrzymacie, co pokazuje na przykład pulsujący w kolorach tęczy popcorn. To wszystko prezentuje się niesamowicie, jednak jest jeden minus – reklamy. Nudne, interaktywne reklamy, których jest cała masa. Polecam więc grać w trybie offline, który to rozwiąże. Naczynia, do których wrzucamy jedzonko zmieniają się, a ich kształty naprawdę mogą przerazić i sprawić, że nie będziecie wiedzieć, ile produktu do nich wsypać. To jednak urok Popcorn Chef. Zaraz omówię też jego drugą wersję, abyście mieli małe porównanie tych programów. Rzućcie też okiem na zrzuty ekranu, które dla Was przygotowałem. Warto!

Popcorn Chef 2

Tak naprawdę gry nie różni wiele. To nadal ten sam produkt z tą samą liczbą reklam, jednak szczerze to nie dziwię się, że twórca zdecydował się na ich umieszczenie. Jest on stosunkowo nowy na rynku, a tworzenie gierek trochę kosztuje, zarówno nerwów jak i pieniędzy. Apple zaczęło promować go w App Store, dzięki czemu tak naprawdę sam go zauważyłem i postanowiłem opisać jego twórczość tutaj. Okej, wracając do zmian… Główna – grafika. Ta jest jeszcze bardziej komiksowa i po prostu bardziej odpowiada standardom gier dostępnych na rynku. Różnice są jednak naprawdę niewielkie, więc jeżeli zaszliście bardzo daleko w części pierwszej i nie chcecie jej zmieniać – nie ma takiej potrzeby!

Fajne są jednak opcje modyfikacji popcornu. Tu nie ma tylko ogólnej zmiany wyglądu, możemy dostosować go tak, jak chcemy. Pozwoli nam w tym losowanie, z którego otrzymujemy wiele ciekawych nakryć „głowy” czy innych, fajowych kształtów. To co, zachęciłem Was do instalacji Popcorn Chef, niezależnie której wersji? Jeżeli tak, to życzę Wam miłej gry i zapraszam do lektury pozostałych materiałów na stronie. Do zobaczenia już niedługo, trzymajcie się, cześć!

Wschodząca gwiazda App Store – Ramsay Amarin. Przegląd gier na iUrządzenia o… Popcornie?!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/