Home Recenzje Aplikacje #41 Aplikacja tygodnia – Om Nom: Run. Subway Surfers w wersji 2.0?!
#41 Aplikacja tygodnia – Om Nom: Run. Subway Surfers w wersji 2.0?!

#41 Aplikacja tygodnia – Om Nom: Run. Subway Surfers w wersji 2.0?!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku serii pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Przed Wami czterdziesty pierwszy odcinek programu, w którym opiszę aplikację, a tak naprawdę grę z prawdopodobnie znanym każdemu już Om Nomem. Zaczynajmy!

Om Nom: Run, czyli… Subway Surfers w wersji 2.0?!

Om Nom to zielony stworek, który występuje w wielu grach typu Cut the Rope czy Toons. Dzisiaj omówimy jednak Om Nom: Run, które jest zupełną nowością na rynku. Nie bez powodu nazwałem go Subway Surfers 2.0, gdyż polega dosłownie na tym samym. Nie ukrywam jednak, że nie mam tego twórcom za złe. Naprawdę przejadło mi się już skakanie tymi samymi postaciami w tej grze, zresztą rankingi i tak pozajmowane już są przez osoby wydające tysiące na deskorolki, które pozwalają na pomyłkę bez konsekwencji. Cóż, oto pora na coś nowego, świeżego i być może nawet lepszego… Om Nom: Run! Nie wiem jak Wy, ale ja jestem pod wrażeniem jak pięknie to wszystko wyglada. Stworek jest przesłodki, a otoczenie naprawdę dobrze wykonane. Gra działa bardzo płynnie. Nie mam do czego się przyczepić. Lecimy dalej, zerknijcie jednak na zrzuty ekranu. Cieszą oko, czyż nie?

Gra jest bardzo przyjemna, nawet baaardzo przyjemna. Nie ma problemu z zacinaniem się, a testowałem to na modelu iPhone 7, który do najnowszych nie należy. Fajnie, że twórcy postanowili wykorzystać stworzoną przez siebie postać w grach innych, niż stare już Cut the Rope. Swoją drogą, może chcielibyście artykuł o tym, w co grało się jeszcze kilka lat temu, gdy królował Pou czy właśnie Subway Surfers? Dajcie znać niżej. Wracając, misja jest jedna – wypełnić wyzwanie, które rzuca nam baza. Gdy klikamy graj, otwierają się ogromne drzwi i zaczyna się zabawa. Do przekroczenia mamy konkretne dystanse, więc ma to sens – mamy cele, które musimy zaliczać, a nie tylko zbierać literki czy konkretne przedmioty, jak ma to miejsce w podobnej grze z App Store.

Om Nom czeka na Was w sklepie całkowicie za darmo. Możecie jednak zakupić kredyty, które pozwolą Wam na odblokowanie dodatkowych postaci i nie tylko. Nie jest to jednak wymagane, serio – tym zainteresują się tylko prawdziwi fani lub osoby, które ciutkę się uzależniły. Dziękuje Wam za lekturę, widzimy się już niedługo. Pa!

#41 Aplikacja tygodnia – Om Nom: Run. Subway Surfers w wersji 2.0?!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/