Home Recenzje Aplikacje #34 Aplikacja tygodnia – Khan Academy. Nauka na wyższym levelu!
#34 Aplikacja tygodnia – Khan Academy. Nauka na wyższym levelu!
0

#34 Aplikacja tygodnia – Khan Academy. Nauka na wyższym levelu!

0

Hej, hej! Oto trzydziesty czwarty odcinek „aplikacji tygodnia”. Dziękuję Wam, że dotarliśmy tak daleko. Nie zwalniamy jednak tempa – oto cudowna apka, która pozwoli Wam zdobyć wyższy level w dowolnej kategorii, którymi są… Przedmioty szkolne! Nie przedłużając, zaczynajmy!

Khan Academy, czyli nauka na wyższym levelu

I choć tytuł może wydawać się nieco naciągany – okazuje się, że tak nie jest. I zaraz Wam to zresztą udowodnię. Dzięki akademii Khan możecie szkolić się w wybranych dziedzinach, co jest darmowe i sprawia wielką przyjemność. Jesteście słabi z matematyki, a matura tuż tuż? Żaden problem. Chcielibyście poznać nieco bardziej orientalny język niż niemiecki czy angielski? Chcesz i masz – do wyboru między innymi znajdziecie język koreański, który jest nowością (dodany w ostatniej aktualizacji). Nie ukrywam, że takiej aplikacji mi po prostu brakowało. Wszystko dostępne jest za darmo i w języku polskim, co w stu procentach spodoba się wielu użytkownikom. Kto zresztą chciałby uczyć się chorych przedmiotów po angielsku? Nawet po polsku sobie nie daję rady… Okej, nie przedłużając – zerknijcie na zrzuty ekranu i czytajcie dalej, aby dowiedzieć się jeszcze więcej. Spojler – jest tego dużo!

Wszystko posegregowane jest zgrabnie w zakładkach, co jest bardzo schludne i po prostu umożliwi szybsze wyszukiwanie konkretnych tematów. Skorzystacie też z zakładek, aby zawsze mieć pod nosem to, co chcecie. Fajnie! Co jeszcze? Możecie pobierać filmy z wybranych działów, aby uczyć się wtedy, gdy nie będziecie w stanie korzystać z internetu. A mówią, że od tych telefonów to dzieciaki tylko głupieją… Oj, nie mają racji.

Jeżeli nauka nie sprawia Wam problemu, tutaj mogą zacząć się schodki. Twórcy apki przygotowali testy, aby każdy uczeń mógł się sprawdzić. To świetna opcja, gdyż z doświadczenia wiem, że na pracach klasowych może pojawić się coś, czego kompletnie się nie spodziewałem. Pytania są zadawane w podchwytliwy sposób, więc bądźcie czujni!

Bardzo serdecznie polecam Wam Khan Academy. Uważam, że to jeden z lepszych tytułów w App Store na ten moment. Koniecznie musicie mieć go na swoich iUrządzeniach – nawet, jeżeli już dawno skończyliście szkołę. Człowiek uczy się przecież przez całe swoje życie! Do zobaczenia już niedługo. Trzymajcie się!

#34 Aplikacja tygodnia – Khan Academy. Nauka na wyższym levelu!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/