Home Recenzje Aplikacje #40 Aplikacja tygodnia – Aloe Bud, przypominajka o zdrowych nawykach!
#40 Aplikacja tygodnia – Aloe Bud, przypominajka o zdrowych nawykach!

#40 Aplikacja tygodnia – Aloe Bud, przypominajka o zdrowych nawykach!

0

Widzieliście kiedyś dziennik, który sam przypomina Wam o zdrowych nawykach… Bez przerwy? Ja nie, a powiem Wam szczerze, że brakowało mi takiej aplikacji. Nie przepadam za systemowymi przypomnieniami, więc ten program (prosto z App Store), swoją drogą dostępny za darmo, jest dla mnie idealny. Poznajcie go bliżej! Aplikacja tygodnia, odcinek czterdziesty – zaczynajmy!

Aloe Bud, przypominajka o zdrowych nawykach!

Nazwa aplikacji pochodzi z języka angielskiego. Oznacza w szczególności „aloesowy kumpel”. Tak mógłbym w sumie opisać tę aplikację. Dlaczego? Jest ona niesamowicie estetyczna (aloes jest ikoną serwisów takich jak Tumblr i nie tylko), a poza tym jest po prostu bardzo przyjazna użytkownikowi. Dlaczego? Wyróżnia ją intuicyjność i prostota użytkowania. Trudno znaleźć gdzieś indziej taką samą apkę, naprawdę. Uwaga – tutaj prośba dla Was, czytelników. Jeżeli znacie jakąkolwiek podobną do tej, dajcie znać w komentarzach! Chętnie przetestuję ją i zrecenzuję w tym oto programie, a Wasza nazwa użytkownika ukaże się na początku i końcu artykułu w formie podziękowań. Wracając… Jakie są funkcje tej apki i za co ją pokochałem?

Nasz aloesowy kumpel jest przyjacielem, którego potrzebuję w prawdziwym świecie. Uspokaja mnie na każdym kroku i przypomina mi o zdrowych nawykach, które sam ustalam. Może być to na przykład pora snu, czas na oddychanie (wraz z instrukcją!), przypominanie o piciu wody i wiele więcej. Co fajne – wszystko to w pięknej, niczym z Tumblr odsłonie. Możemy ustawić powiadomienia o dowolnej porze, dzięki czemu przez cały tydzień, miesiąc, a nawet lata będziemy mieli wsparcie od Aloe Bud. Nie wiem jak Wy, ale ja to kupuję!

Ustawień jest mnóstwo, tak samo zresztą jak wskazówek. Do każdej czynności dodana została informacja pomocnicza, dzięki której możemy się przekonać do tych zdrowych nawyków. Fajnie! Od zawsze było mi coś takiego potrzebne. Uważam, że powinniście dać Aloe Bud szansę. Kto wie, może zakochacie się tak samo jak ja? Ten kumpel dostępny jest za darmo w App Store – wspomniałem o tym już wyżej. Dziękuję za uwagę i do zobaczenia już niedługo! Pamiętajcie, aby napisać mi propozycje apek do tego zestawienia niżej. Pa!

#40 Aplikacja tygodnia – Aloe Bud, przypominajka o zdrowych nawykach!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/