Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #42 Aplikacja tygodnia – Tie a Tie, czyli sposób na krawat (i nie tylko!)
#42 Aplikacja tygodnia – Tie a Tie, czyli sposób na krawat (i nie tylko!)

#42 Aplikacja tygodnia – Tie a Tie, czyli sposób na krawat (i nie tylko!)

0
0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku „aplikacji tygodnia”. Dzisiaj nauczę Was wiązać krawat, a raczej przedstawię Wam aplikację, która do tego służy. Zapraszam i życzę miłych wrażeń!

Tie a Tie, czyli sposób na krawat (i nie tylko!)

Wiązanie krawatu zawsze sprawiało, sprawia i nadal będzie sprawiać problemy. Podobno lepszą rękę do tego mają panie, i może coś w tym jest… Jeżeli jednak macie przed sobą ważną konferencję lub po prostu chcecie wyglądać dobrze, to zainteresujcie się dzisiejszym artykułem. Nie pożałujecie tego! Jak wiecie (lub nie), małe rzeczy robią różnice, więc źle zawiązany krawat nie będzie działał na Waszą korzyść… Oto przedstawiam Wam sposoby, które koniecznie musicie przetestować. Zobaczycie je niżej.

Na zrzutach ekranu zauważyć możecie nic innego jak menu główne, a także widok aplikacji w App Store. Skoro już tutaj jesteśmy… Jest to darmowy program. W dodatku niezwykle prosty, bo do wyboru w swoich opcjach ma dosłownie kilka przycisków. To jednak w zupełności wystarczy. Co lubię w tej apce? Nie wyskakują zbędne reklamy, a wszystko jest całkowicie bezpłatne. Oznacza to, że nie znajdziemy też konkretnych wiązań, za które trzeba będzie dopłacić. To super wiadomość, bo niestety takie wyjścia są obecnie coraz bardziej powszechne… Wszystko przedstawione jest za pomocą slajdów, a sam krawat, chusta lub muszka podkreślona jest kilkoma różnymi kolorami, by łatwiej było rozróżnić warstwy danego akcesorium. Dostępne są też poziomy trudności, aby z góry wiedzieć na co się piszemy. Jest to niezwykle przejrzyste i sprawia, że korzystam z Tie a Tie naprawdę często. Oto koniec ery oglądania samouczków na YouTube. Od teraz zrobicie to sami w chwilkę, hurra!

Dziękuje Wam za przeczytanie dzisiejszego artykułu z serii „aplikacja tygodnia”. Zapraszam Was też na bliźniaczą „wtyczkę tygodnia”, w której opisuję najlepsze tweaki ze sklepu Cydia. To w szczególności spodoba się fanom tematyki Jailbreak. Pozdrawiam Was ciepło, do zobaczenia już niedługo!

#42 Aplikacja tygodnia – Tie a Tie, czyli sposób na krawat (i nie tylko!)

(0)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/