Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #45 Aplikacja tygodnia – Flashy, czyli fiszki z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego!
#45 Aplikacja tygodnia – Flashy, czyli fiszki z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego!

#45 Aplikacja tygodnia – Flashy, czyli fiszki z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku z serii „aplikacja tygodnia”. To już czterdziesta piąta część! Wow, to brzmi fantastycznie. Dzisiaj zajmiemy się apką o nazwie Flashy, która daje możliwość nauki jednego z czterech języków. O tym jednak niżej, zapraszam do lektury i życzę miłych wrażeń!

Flashy – fiszki z języka angielskiego, niemieckiego i nie tylko

Tytuł artykułu zdradza naprawdę dużo, serio. Flashy to tak naprawdę miejsce nauki każdej osoby, która pragnie nauczyć się czegoś przydatnego za pomocą gier. Do wyboru mamy wiele z nich, na przykład rozsypanki, klasyczne fiszki, walka z przeciwnikiem i nie tylko. Najpierw jednak warto poznać słówka, aby miało to jakikolwiek sens. Możecie pobierać je ze sklepu Flashy, jednak podstawowe paczki dostępne są już w aplikacji. Warto wspomnieć, że jest ona dostępna za darmo w App Store, co powinno Was ucieszyć.

Dostępne języki do nauki to: angielski, niemiecki, hiszpański i francuski. Wow, to naprawdę dużo. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji musimy wybrać jeden z nich, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by uczyć się kilku z nich w tym samym czasie. Uwaga – nie jest to jednak rekomendowany sposób na naukę, gdyż słówka mogą zacząć się mylić, co sprawi, że nauka będzie całkowicie nieefektywna. To jednak zależy od Was i Waszych osobistych preferencji.

Aplikacja nauczy Was zarówno tych prostych słów i sformułowań, jak i tych o wiele bardziej wymagających. Co tu dużo mówić – warto założyć darmowe konto, aby mieć dostęp do wybranych funkcji, które pozwalają na podgląd swoich osiągnięć i widok postępu. Te informacje wypada jednak przyjmować z dystansem, bo to jedynie pomoc, która pozwoli Wam wstępnie założyć, jak idzie Wam z nauką.

Flashy to jedna z ciekawszych aplikacji do nauki języków w App Store. Mogę bez wątpienia Wam ją polecić. Uważam, że powinniście dać jej szansę. Kto wie, może to właśnie na Waszych iUrządzeniach zagości na stałe? My widzimy się już niedługo w kolejnym odcinku z serii „aplikacja tygodnia”. Trzymajcie się ciepło, pa!

#45 Aplikacja tygodnia – Flashy, czyli fiszki z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *