Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #35 Aplikacja tygodnia – Chineasy. Naucz się języka dzięki skojarzeniom!
#35 Aplikacja tygodnia – Chineasy. Naucz się języka dzięki skojarzeniom!

#35 Aplikacja tygodnia – Chineasy. Naucz się języka dzięki skojarzeniom!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku programu pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Dzisiaj… Nieco bardziej orientalnie. Pokażę Wam, że język chiński nie musi być tak straszny, jak go malują. Nie przedłużając… Zacznijmy trzydziesty piąty odcineczek! Łał!

Chineasy, czyli nauka chińskiego dzięki skojarzeniom

Chineasy to aplikacja, która pozwala na szybką i efektywną naukę języka chińskiego. Co ciekawe – wszystko odbywa się na zasadzie skojarzeń, co może dać naprawdę genialne rezultaty. Cóż, uwielbiam fakt, że Chineasy dostępne jest za darmo w App Store. Ciagle pnie się coraz wyżej w rankingach, co nie powinno nikogo z Was dziwić. Dlaczego? Zerknijcie na zrzuty ekranu poniżej – szybko się przekonacie.

Każdy znak porównywany jest do obrazka, który go opisuje. Może być to: „mały”, „duży”, „piękny”, „brzydki” i tak dalej. Przykładowo, jeżeli mowa o tym drugim, to apka pomoże nam go zapamiętać za pomocą czegoś sporego. Super! Moim zdaniem to idealny sposób na naukę, który bez wątpienia działa. Po każdym etapie, a jest ich sporo, pojawi się test, czyli sprawdzian niczym ten w szkole. On sprawdzi Waszą znajomość i uwagę podczas lekcji. Mega! O tym jednak niżej. Czytajcie dalej.

Testy są niezwykle przyjemne, szczególnie dla tych, co uważają podczas nauki. Potrafią naprawdę sprawdzić nas pod każdym kątem, abyście na serio coś wynieśli. Lekcje na próżno to średni pomysł, więc ta funkcja jest naprawdę okej i po prostu przydatna.

Wyżej zobaczycie przykładowy test, a niżej… Przypomnienia i porady. Te pierwsze pomogą Wam trzymać formę, a drugie polepszać swój język z dnia na dzień. Polecam Wam Chineasy bardzo serdecznie!

Dziękuję Wam niezwykle za uwagę. Mam nadzieję, że Chineasy zostanie stałym bywalcem na Waszych iUrządzeniach. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu. Oczekujcie kolejnego odcinka z serii „aplikacja tygodnia”! W przerwie możecie przeczytać także program „wtyczka tygodnia”, jeżeli ciekawi Was tematyka Jailbreak. Trzymajcie się ciepło, pa pa!

#35 Aplikacja tygodnia – Chineasy. Naucz się języka dzięki skojarzeniom!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/