Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #30 Aplikacja tygodnia – INKHUNTER, testuj dziary na żywo!
#30 Aplikacja tygodnia – INKHUNTER, testuj dziary na żywo!

#30 Aplikacja tygodnia – INKHUNTER, testuj dziary na żywo!

0

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym odcinku „aplikacji tygodnia”. To już trzydziesty odcinek. Korzystając z okazji – czy wolicie gdy seria pojawia się regularnie co tydzień, czy w różnych odstępach czasowych, jak ma to miejsce w grudniu? Dajcie znać w komentarzach, a my przechodzimy do… INKHUNTER!

INKHUNTER – testuj dziary na żywo!

Tatuaż to decyzja na całe życie. Okej, można go usunąć – zostają jednak blizny, a ich trudno się pozbyć. Zresztą… Skoro się na niego decydujemy, to przecież chcemy mieć taką pamiątkę do końca życia, czyż nie? To osobisty wybór – bardzo intymny. Gorzej jest jednak w sytuacji, gdy taką dziarę zrobimy, a następnie… Boom, jesteśmy zaskoczeni – w negatywnym tego słowa znaczeniu. Nie wygląda to tak, jak miało! Okej, tatuaż jest schludny i wygląda dobrze… Problem może leżeć w nas. Niektórym coś pasuje, a innym… Niezupełnie. To właśnie urok takich wyborów.

INKHUNTER w takiej sytuacji chętnie Wam pomoże. To całkowicie darmowa apka – była nominowana do wielu nagród i występowała w zestawieniach od Apple w App Store. Jest bardzo lubiana, a co dziwne – ja dowiedziałem się o niej wczoraj. Cóż, może podobnie wygląda to u Was? Jak działa aplikacja? Bardzo prosto. Wystarczy narysować pewien symbol na dowolnym miejscu ciała – moim zdaniem przypomina on taką… Zniesmaczoną minkę. Następnie wybieramy dany tatuaż i oddalamy się. Boom, naszym oczom (albo kamerzysty) objawia się piękne dzieło. Teraz możecie stwierdzić, czy chcecie je na zawsze.

Za symbolicznego dolara możemy wyłączyć reklamy w apce. To bardzo fajna opcja, szczególnie jeżeli tworzycie tatuaże w aplikacji (tak, jest dostępna taka opcja). Na co to pozwala? Na nic innego jak właśnie dopasowanie swojego wymarzonego tatuażu do konkretnego miejsca na ciele. Moim zdaniem ta aplikacja to złoto – szkoda, że odkrywam ją dopiero teraz. Jak to jednak powiadają… Lepiej późno, niż wcale.

Dziękuję Wam za przeczytanie dzisiejszego odcinka „aplikacji tygodnia”. Trzymajcie się ciepło i widzimy się ponownie w styczniu! Pa!

#30 Aplikacja tygodnia – INKHUNTER, testuj dziary na żywo!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/