Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Aplikacje, które warto mieć na swoim Apple Watchu – listopad 2019
Aplikacje, które warto mieć na swoim Apple Watchu – listopad 2019

Aplikacje, które warto mieć na swoim Apple Watchu – listopad 2019

0

Jakie apki warto zainstalować na Apple Watch? Przekonajcie się sami – zapraszam do lektury!

Quick Notes

Ktokolwiek nigdy ściągi nie zrobił, niech pierwszy rzuci kamień. Często jednak bywały one słabej jakości, gubiły się lub wypadały… Podczas testu, przy nauczycielu. Jeżeli nadal chodzicie do szkoły lub jesteście studentami, a chcecie trochę ułatwić sobie życie (no dobra, bardziej niż trochę…) – zaopatrzcie się w Quick Notes. To najprostsza aplikacja pod słońcem. Przepis na szczęście to zaledwie kilka kroków. 1. Wchodzimy w aplikację na iPhonie. 2. Wklejamy dany tekst. Wymagane jest połączenie z internetem. 3. Następnie wchodzimy w wersję programu na iZegarku, i… Bum! Wszystko to znajduje się na czarnym tle na tarczy zegarka. Skromnie i mądrze zaplanowane. Sprawdzian napisany na piątkę, czyż nie?

Dostępna jest też wersja premium tego programu. Jest ona jednak nieco zbędna, jeżeli chcemy korzystać z Quick Notes tylko w sposób opisany wyżej. Dlaczego? Oferuje ona tryb nocny, wgląd w historię sprzed 30 dni i dyktowanie. Moim zdaniem… Nie ma to najmniejszego sensu, gdyż szybciej wkleimy ściągę z internetu, niż ją podyktujemy. Hej, ale tak między nami – nic nie słyszeliście!

Przelicznik walut

Czasami musimy przeliczyć walutę. Niestety, ale zmieniają się one bardzo często i szybko, przez co trudno to wszystko kontrolować. Zegarek mamy zawsze na ręce, dlaczego więc nie zainstalować na nim apki, która nas w pewnych rzeczach i czynnościach wyręczy? Warto skorzystać z możliwości smartwatcha – wyciśnijmy z niego tyle, ile się da. I chociaż przelicznik walut to najgorszy możliwy na to przykład… To zawsze coś! Na zwykłym zegarku byłoby to marzeniem – w dodatku niemożliwym do spełnienia.

Aplikacja dostępna jest zarówno na iPhone’a, jak i Apple Watcha. Działa szybko, a kursy są aktualne. W tej sytuacji nie mam więcej do powiedzenia. Polecam serdecznie!

Nike Run Club

Jak to się mówi – Apple i Nike to najlepsi przyjaciele. Coś w tym jest – powstaje bowiem sprzęt we współpracy obu firm, aplikacje i wiele więcej ciekawych rzeczy. Jedną z nich jest właśnie Run Club, który jest świetną opcją, a raczej wymówką na… Ruszenie się z domu. Dokładnie tak! Co więcej, osoby posiadające wersję Watcha z Nike mogą zrobić pożytek z przycisku na ekskluzywnych tarczach. W innych przypadkach będzie on zbędny, gdyż nie można loga w żaden sposób wyłączyć. Kliknięcie go przekieruje nas do apki. Skoro tak nas zachęcają do instalacji, to może warto dać im szansę? Spróbujmy.

Okej, spróbowałem. Powiem tak – Wy też powinniście! Dlaczego? Do dyspozycji mamy bardzo ciekawe treningi, które nie są nudne. Są zaprojektowane przez znanych trenerów, dzięki czemu mamy pewność, że wykonamy go naprawdę dobrze. Pomóc nam mogą podpowiedzi głosowe. Sama aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu bez problemu skorzystają z niej osoby w każdym wieku. Pomimo tego, że bez angielskiego sobie poradzicie – jeżeli korzystać chcecie z niej częściej, wymagana będzie podstawowa znajomość tego języka.

Stocard

Któż nie kocha zniżek? Ja je uwielbiam – nie rozstaję się więc z kartami lojalnościowymi. Dlaczego? Chcę mieć dostęp do produktów w jak najniższych cenach na każdym kroku. Stocard to bardzo popularna aplikacja na telefony, a od pewnego czasu dostępna jest również na Apple Watch. Jak ona działa?

Skanujemy kody kreskowe naszych kart w aplikacji. Przypisujemy je do konkretnych sklepów – bez problemu użyjemy ich w każdym z nich. Nie musicie obawiać się o to, że cokolwiek zostanie odrzucone i będziecie zawstydzeni przy reszcie wkurzonych klientów. Będą patrzeć na Was z podziwem! Nie ukrywajmy – noszenie miliona kart przy sobie to bardzo słaba opcja. Zajmuje to dużo miejsca i odchodzi do lamusa. Zachęćcie rodziców i najbliższych znajomych do korzystania z tej apki – jeżeli nie mają iZegarka, to chociaż niech skorzystają z tego na telefonie!

To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zachęciłem Was do instalacji choć jednej z aplikacji z tego zestawienia. Wszystkie dostępne są za darmo w AppStore. Do zobaczenia już niebawem. Trzymajcie się i miłego weekendu!

Aplikacje, które warto mieć na swoim Apple Watchu – listopad 2019

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/