Aplikacja na Maca – Backgrounds, rozbudź swój ekran efektami!

Aplikacja na Maca – Backgrounds, rozbudź swój ekran efektami!

Aplikacja na Maca – Backgrounds, rozbudź swój ekran efektami!

0

Znudził wa zwykły wygląd biurka? Macie dość nudnej tapety, którą widzicie kilkanaście razy dziennie? Znalazłem dal was rozwiązanie!

Backgrounds

Aplikacja niezwykle prosta, jak jej sama nazwa mówi – tła. Backgrounds pozwala nam na customizację naszego biurka, dodawanie ciekawych efektów, które uczynią nasze biurko nieco atrakcyjniejszym i przyjemniejszym dla oka.

Możliwości aplikacji

Aplikacja działa w tle i ma tylko małe menu wyświetlane na pasku w prawym górnym rogu. Dostępne mamy kilka opcji „tematycznych” takich jak:

  • Parallax
  • Music
  • Video
  • Quartz
  • System
  • Clock
  • Web

Dodatkowo możemy sobie ustawić fajne widżety, pokazujące nam zegar bądź zużycie podzespołów naszego komputera w czasie rzeczywistym. Niestety, jednakże chcąc z tego skorzystać musimy przenieść sobie doka na bok ekranu, ponieważ zasłania on te efekty. Tutaj minus ode mnie, że nie są one w górnych rogach.

Ciężko jest opisywać ruchome elementy tejże aplikacji, ponieważ nie mogę wrzucać osobnych filmików na bloga. Postanowiłem więc nagrać wam krótki filmik z mojego ekranu i zamieścić go na YouTube. Poniżej możecie obejrzeć właśnie ten materiał w którym prezentuję każdy z efektów – może któryś spodoba wam się w sposób szczególny? Jeżeli tak, to dajcie znać w komentarzach! 😄

Cena – nie ma tragedii!

Niecałe dziewięć złotych – bo 8,99 zł. Czy to dużo? Ciężko mi powiedzieć. Aplikacja nie oferuje cudów na kiju, są to po prostu ciekawe efekty dla naszego biurka, które mają za zadanie umilić nam patrzenie na nie, poprzez dodanie czegoś nowego. Nie jest to wygórowana cena, myślę więc że możecie poświęcić na nią swoje 9 złotych.

Skąd pobrać?

Aplikacja dostępna jest w AppStore i w chwili obecnej kosztuje około dziesięciu złotych. Sami musicie ocenić, czy jest ona wam na tyle potrzebna, aby zapłacić dyszkę. Według mnie apka jest fajna, szczególnie podoba mi się opcja z filmem jako tapetą. Szkoda, że nie znalazłem opcji zmiany filmu na własny/jakiś inny stockowy. W mojej opinii apka jest ciekawa i warta wypróbowania. Pobrać możecie ją klikając w ten link – *KLIK*


Aplikacja na Maca – Backgrounds, rozbudź swój ekran efektami!


 

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/