Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie aplikacji typu Beauty na iUrządzenia, czyli do pielęgnacji oraz makijażu!
Zestawienie aplikacji typu Beauty na iUrządzenia, czyli do pielęgnacji oraz makijażu!

Zestawienie aplikacji typu Beauty na iUrządzenia, czyli do pielęgnacji oraz makijażu!

0

Witam! Przed Wami zestawienie aplikacji typu Beauty na iUrządzenia. Zapraszam serdecznie!

Moja Woda

Zanim zaczniecie swoją przygodę z pozostałymi aplikacjami służącymi do pomocy nad utrzymaniem lub polepszenia swojej techniki makijażu lub pielęgnacji, musicie zadbać o jedno – prawidłowe nawodnienie. To najważniejsza kwestia, której nie można pomijać. Dlaczego? Dzięki niej Wasza skóra może wyglądać nieziemsko bez zastosowania kosmetyków wartych dziesiątki, o ile nie setki złotych. Jak więc wygląda życie z tą apką?

Moja Woda przypominać będzie Wam o wypiciu danej ilości wody, w zależności od tego, co ma być dla Was dziennym minimum. Pamiętajcie, że w każdym napoju jest choć trochę wody – dlatego w apce, a dokładnej jej darmowej wersji, możecie korzystać z przeliczników ułożonych na ich podstawie (chodzi o kawę oraz herbatę). Zdobywać możecie też fajne osiągnięcia, które sprawiają, że chętniej zostaje się przy apce. Czy wersja premium jest wymagana? Nie, ale jeżeli będziecie korzystać z niej naprawdę sporo – warto taki zakup przemyśleć.

Pinterest

Macie pustkę w głowie? Nie wiecie jak przygotować idealny makijaż oka, a wyjście tuż tuż? Nie stresujcie się. Wielokrotnie na stronie powtarzałem, że Pinterest to kopalnia wiedzy i inspiracji. Tutaj rodzą się najlepsze pomysły, które szybko możecie wykorzystać lub zapisać, aby wrócić do nich później. Znajdziecie dużo innych trików Beauty, więc nie krępujcie się i korzystajcie z tej bazy śmiało.

Co więcej? Warto szukać samouczków, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt. Możecie przyjrzeć się społeczności, która często zamieszcza swoją odpowiedź na post główny autora pomysłu. Muszę przyznać, że kocham program Pinterest i nie mam zamiaru nigdy się z nim rozstać. Jeżeli go nie macie lub po prostu o nim zapomnieliście – to czas na odrobienie strat! Do dzieła!

Perfect Beauty

„Ale jak to nie działa?!”, „Kosztowało tak dużo kasy!”, „Mówiła mi, że zdziała cuda!” – te i wiele więcej sformułowań można usłyszeć od zdenerwowanych konsumentów, którzy skusili się na zakup dzięki rekomendacji pracownika, drogiej ceny produktu lub prestiżu producenta. Niestety, ale obecnie wszystko trzeba analizować. Nie możemy dać się owinąć wokół palca, gdyż musimy wybierać tylko takie produkty, które są warte tej uwagi. Powie o tym skład produktu, który wyjaśni nam ten program za pomocą skanera. Jak on działa?

To proste. Wystarczy przyłożyć kod kreskowy do aparatu Waszego smartfona i bum – ujawniony zostaje skład produktu, bez miejsca na pomyłkę. Zostanie on też oceniony w bardzo szybkim tempie, abyście wiedzieli czy nie powinniście od razu odłożyć produktu z powrotem na półkę. To już wszystko, co dla Was dzisiaj przygotowałem. Do zobaczenia już niedługo, trzymajcie się ciepło. Pa!

Zestawienie aplikacji typu Beauty na iUrządzenia, czyli do pielęgnacji oraz makijażu!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/