#2 Aplikacja tygodnia – Snapseed, profesjonalny edytor zdjęć od Google!
#2 Aplikacja tygodnia – Snapseed, profesjonalny edytor zdjęć od Google!

#2 Aplikacja tygodnia – Snapseed, profesjonalny edytor zdjęć od Google!

0

Aplikacje graficzne na telefony często nie są wystarczająco dobrze rozbudowane – a jeżeli tak, to kosztują fortunę. Przed Wami kandydat na miejsce w Waszym telefonie – Snapseed, czyli profesjonalny edytor zdjęć od Google!

W podróży trudno o idealne warunki do obrobienia zdjęcia. Czasami jednak nie chce się nam sięgać po zaawansowane programy nawet w domu – obsługa ich bywa kłopotliwa, więc oczekiwania trudno zaspokoić. Rzućcie okiem na Snapseed, czyli edytor dzięki któremu obrobicie zdjęcia na Instagrama i nie tylko.

Na początku – interfejs aplikacji. Dostępnych jest wiele funkcji – zaczynając od podstawowych, takich jak zwiększenie jasności, kończąc na przemieszeniu twarzy. Niektóre są naprawdę przydatne – moją ulubioną jest „naprawianie”, co pozwala na usunięcie małych, niepotrzebnych elementów ze zdjęcia – takich jak pryszcze lub machające dziecko na plaży. I tyle – fotka uratowana!

Poza szczegółowymi opcjami, dostępne są filtry – dużo filtrów! Są one rewelacyjne, możemy je nawet na siebie nakładać. Tutaj ogranicza Was tylko kreatywność. Cieszy fakt, że wszystko w aplikacji dostępne jest za darmo – ze świecą szukać tego wśród innych twórców – niestety. Sam wygląd jest niezwykle przyjemny dla oka, pozwala na naprawdę szczegółowe dopracowanie zdjęcia. Wujek Google nigdy jeszcze nie zawiódł.

Jeżeli aplikacja zaciekawiła Was bardziej, możecie poczytać o niej więcej w sekcji informacje – twórcy udostępnili kilka świetnych poradników. Opcje zapisu to również bajka – możemy nadpisać istniejące zdjęcie, do którego edycji bez problemu powrócimy z poziomu galerii. Szybko też wszystko wyeksportujemy. Czy to nadal praca na telefonie? Robi wrażenie.

Aplikacja dostępna jest w AppStore za darmo. Na co więc czekacie? Instalujcie i upiększajcie swoje media społecznościowe!

Oceń post
Dominik Rudkowski Hej! Fajnie że tu wpadłeś :)Możesz zajrzeć także tutaj: Instagram: https://www.instagram.com/dominikrudkowski/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *