Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #62 Aplikacja tygodnia – Polarr. Sprawna i przyjemna edycja zdjęć!
#62 Aplikacja tygodnia – Polarr. Sprawna i przyjemna edycja zdjęć!

#62 Aplikacja tygodnia – Polarr. Sprawna i przyjemna edycja zdjęć!

0

Cześć wszystkim! Oto „aplikacja tygodnia”, dzisiaj zajmiemy się Polarr, które umożliwia użytkownikowi edytować zdjęcia o wiele sprawniej i przyjemniej. Zainteresowałem Was wystarczająco? W takim razie zapraszam do lektury!

Polarr – edytuj zdjęcia sprawniej i przyjemniej!

Polarr to jedna z tych aplikacji, która pozwala na naprawdę szybką i efektowną edycję zdjęć. Pomimo tego, że dużo jej funkcji dostępnych jest za (wcale niemałą) opłatą, ogólnie rzecz biorąc jest ona naprawdę wystarczająco dobra w wersji podstawowej. Dlaczego? Już Wam wyjaśniam – poczekajcie jednak chwilkę. Najpierw zerknijcie na zrzuty ekranu, które dla Was specjalnie przygotowałem. Na przykładowym zdjęciu (które generuje program) pokazałem Wam jego przykładowe możliwości i funkcje. On sam potrafi odnaleźć i zaznaczyć na zdjęciu tło, osobę, konkretne elementy i nie tylko, co ułatwia edycję, gdy potrzebujecie (na przykład) usunąć jeden przedmiot z tła. To świetna opcja. Do dyspozycji macie dużo precyzyjnych narzędzi, co pozwala na dokładną obróbkę zdjęcia. Apka może działać też w podobnym stylu co VSCO. Czyli jak? Wyjaśniam niżej.

Możecie tworzyć własne filtry! Tak! Do tego jednak wymagane jest darmowe konto. Macie dużą swobodę pod względem zmian, wszystko możecie w każdym momencie przywrócić, aby rozpocząć na nowo. Jeżeli chodzi o wspomniane przeze mnie wcześniej motywy – tych również jest sporo, jednak warto zająć się produkowaniem własnych, bo właśnie dzięki temu dostosujemy ustawienia pod większość zdjęć. Ten sam, podstawowy filtr nie będzie wyglądać dobrze na wszystkich. Lubię też tekstury, czyli pliki w formacie .png, które możemy dowolnie aplikować na fotki. Wygładzicie również skórę, poprawicie jej koloryt, powiększycie oczy czy usta. Pamiętajcie, żeby robić to z umiarem. Mamy tylko poprawić kilka rzeczy, a nie je całkowicie zmieniać, chyba że uważacie inaczej.

To już wszystko na dzisiaj. Co sądzicie o aplikacji Polarr? Koniecznie dajcie znać poniżej. Oczekujcie kolejnego odcinka z tej serii już niedługo. Do zobaczenia, trzymajcie się ciepło. Pa!

#62 Aplikacja tygodnia – Polarr. Sprawna i przyjemna edycja zdjęć!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *