Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #43 Aplikacja tygodnia – B612, czyli edycja zdjęć i wideo na ponadprzeciętnym poziomie!
#43 Aplikacja tygodnia – B612, czyli edycja zdjęć i wideo na ponadprzeciętnym poziomie!

#43 Aplikacja tygodnia – B612, czyli edycja zdjęć i wideo na ponadprzeciętnym poziomie!

1
0

Witam Was bardzo serdecznie w „aplikacji tygodnia” – serii, w której przyglądamy się najlepszym programom z App Store. Dzisiaj na tapecie B612, czyli edytor zdjęć (a także wideo) na ponadprzeciętnym poziomie. Zapraszam i życzę miłych wrażeń!

B612 – miłość od pierwszego wejrzenia?

Rzadko zdarza się, że znajduję genialne aplikacje poprzez media społecznościowe. Zazwyczaj jest to niezwykle intuicyjne, gdyż spędzam w App Store bardzo dużo czasu. Z tego powodu jestem w stanie w krótką chwilę ocenić czy dana apka nada się do tego zestawienia. Z B612 było inaczej. Zaczynając od nazwy… Jest dosyć tajemnicza, czyż nie? Powiem Wam jednak coś ciekawego. Twórcy tego programu to firma SNOW INC, która stworzyła tak idealną apkę jak Foodie. Była ona niesamowicie popularna, gdyż posiada multum darmowych filtrów służących do nakładania na zdjęcia wszelakich potraw.

Teraz styczność mamy z czymś innym. B612 pozwala na obróbkę wideo, co jest o wiele rzadziej spotykane. Nałożycie na filmy dowolne efekty, a jest z czego wybierać. Dla przykładu wstawię tutaj nagrane przeze mnie w wakacje wideo. Dodacie także bez problemu muzykę, a efekty mogą dotyczyć całego lub tylko danej części filmiku. To naprawdę dopracowany program.

W przypadku zdjęć, wybór ten jest jeszcze szerszy. Kojarzycie słynny efekt błyszczenia z aplikacji TikTok? Tak, znajdziecie go właśnie tutaj! Poza tym, wiele więcej funkcji – w tym zarówno tych podstawowych, które znajdziecie w aplikacjach innych twórców, jak i te bardziej zaawansowane. Możecie dodać makijaż, zmienić ułożenie danych partii ciała, a nawet naprawić fokus zdjęcia. Wow! Jest tego naprawdę dużo. Przypominam jeszcze, że to darmowa aplikacja. Za nic nie musicie płacić, a przypomnień o wersji premium brak. Czego chcieć więcej? Jestem pod wrażeniem.

Moim zdaniem B612 to aplikacja-klucz dla osób, które często korzystają z Instagrama lub innych portali społecznościowych, gdzie filmy i zdjęcia są podstawą do zdobycia obserwujących. A Wy, co o niej sądzicie? Dajcie znać w komentarzach. Do zobaczenia już niedługo, pa! Trzymajcie się ciepło.

#43 Aplikacja tygodnia – B612, czyli edycja zdjęć i wideo na ponadprzeciętnym poziomie!

(1)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/