Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #61 Aplikacja tygodnia – Tasty. Gotuj smaczniej!
#61 Aplikacja tygodnia – Tasty. Gotuj smaczniej!

#61 Aplikacja tygodnia – Tasty. Gotuj smaczniej!

0

Hej wszystkim! Przed Wami kolejny odcinek z serii pod tytułem „aplikacja tygodnia”. Dzisiaj… Będzie smacznie. Dosłownie, bo zapraszam Was do lektury na temat programu „Tasty”.

Tasty – gotuj smaczniej!

Tasty to aplikacja, która daje Wam dostęp do przeróżnych przepisów – nie tylko słodkości, choć to na ich przykładzie będziemy dzisiaj pracować. Uprzedzę na wstępie – jest ona dostępna tylko w języku angielskim. Niestety – uwierzcie mi jednak, że wszystko dacie radę zrobić na podstawie filmików, które są bardzo łatwe w zrozumieniu. Niżej oczywiście macie dokładny opis wraz ze wskazówkami, które ułatwią gotowanie. Mam więc nadzieję, że ten punkt nie przeraził tych, co z tym językiem nie czują się pewnie. Co jeszcze? Czytajcie dalej!

Przepisy możecie dodać do ulubionych. Wyślecie je też do znajomych, wystawicie swoją opinię na ich temat i wiele, wiele więcej. Gdy dodajecie je do swojej listy – apka automatycznie przygotowuje dla Was zakupy, co niesamowicie ułatwia sprawę. Przepisów jest cała masa – uwierzcie mi. Strona główna jest aktualizowana często specjalnie po to, abyście mogli wyszukać prawdziwe perełki, takie jak ciasteczka, które znajdziecie na zrzutach ekranu. Wyglądają przepysznie, a to dopiero początek. Dodacie też własne przepisy!

Na wstępie otrzymujemy proste, ale wartościowe pytanie – czy spożywacie mięso? Na podstawie tego przygotowane zostaną dla Was rekomendacje. To bardzo ułatwia sprawę osobom, które na poważnie przestrzegają swojej diety lub pilnują przekonań. To świetna opcja! Lubię też kategorie dostępne na stronie głównej, które ukazują trendy, proste przepisy niewymagające dużej ilości czasu i tak dalej. Gdy tylko spojrzycie na nazwy i zdjęcia tych potraw, od razu zerwiecie się z łóżka i zaczniecie gotować. Kto z Was nie chciałby zjeść małych babeczek sernikowych o smaku masła orzechowego lub tacos z kurczakiem? Obstawiam, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. A jeżeli chodzi o apkę – znajdziecie ją za darmo w App Store. Do zobaczenia już niedługo w kolejnym odcinku programu. Pa!

#61 Aplikacja tygodnia – Tasty. Gotuj smaczniej!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *