Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Nie marnuj jedzenia! – przegląd aplikacji Plant Jammer z App Store
Nie marnuj jedzenia! – przegląd aplikacji Plant Jammer z App Store

Nie marnuj jedzenia! – przegląd aplikacji Plant Jammer z App Store

0

Hejka! Przed Wami przegląd aplikacji, który sprawi, że będziecie marnować mniej jedzenia. Jakim cudem? O tym powiem nieco niżej. Nie przedłużając… Serdecznie zapraszam do lektury!

Nie marnuj jedzenia! – przegląd aplikacji Plant Jammer z App Store

Niestety, ale wyrzucamy bardzo dużo jedzenia. Czasami nawet o tym nie myślimy, ale problem naprawdę jest na skalę globalną i powinniśmy zrobić wszystko, aby chociaż we własnym zaciszu minimalizować straty. W czymś takim bardzo chętnie pomóc może właśnie Plant Jammer, który sprawia, że nagle najdzie Was ochota na resztki z lodówki. Może niekoniecznie takie surowe… Ale program sam zaproponuje świetne danie (z przepisem) na podstawie tego, co macie pod ręką. Brzmi świetnie, czyż nie? Takie też bowiem jest – nie ma tu haczyka. Jedynym, jeżeli ktoś chciałby się uprzeć, to opcja zakupu wersji Premium. Ja jednak opisuję teraz tą darmową, więc spokojna głowa.

Na zrzutach ekranu możecie przyjrzeć się interfejsowi Plant Jammer. Jest on naprawdę ładny i nie odrzuca, co jest dosyć ważne przy aplikacji, z której (być może) będziecie korzystać na co dzień. Ja zrobiłem pizzę, jako że często gości w moim domu – w tym przypadku program sam proponował mi składniki, które mógłbym wykorzystać, aby była jeszcze lepsza, a mianowicie by nie była zbyt sucha, słona i tak dalej. Fajnie! Darmowych potraw jest kilka, abyście mogli przekonać się jak w ogóle działa ta apka. Ja jestem z niej niezwykle zadowolony. Swoje wykonane przepisy możecie dodawać do folderów i zapisywać. Stworzycie też bez problemu listę zakupów, a także plan tygodniowy – abyście nigdy nie zapomnieli odpowiedzi na słynne pytanie „co dzisiaj jemy?”.

To już jednak wszystko na dzisiaj. Dziękuję Wam bardzo za uwagę, do zobaczenia całkiem niedługo w kolejnym przeglądzie aplikacji z App Store. Nie zapomnijcie, że Plant Jammer czeka na Was całkowicie za darmo w sklepie. Trzymajcie się ciepło – pa!

Nie marnuj jedzenia! – przegląd aplikacji Plant Jammer z App Store

5/5 - (1 vote)
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.