Home Newsy W przyszłym roku możemy się spodziewać iPada Air z ekranem OLED
W przyszłym roku możemy się spodziewać iPada Air z ekranem OLED
0

W przyszłym roku możemy się spodziewać iPada Air z ekranem OLED

0

Według nowego raportu opublikowanego przez The Elec, Apple planuje wypuścić 10,8-calowego iPada z wyświetlaczem OLED w przyszłym roku.

Nowy iPad, którego premiera planowana jest w przyszłym roku, będzie miał ekran o przekątnej 10,8 cala, co prawdopodobnie sugeruje, że może to być iPad Air piątej generacji. Według raport, nowe urządzenie ma zostać wyposażone w sztywny panel wyświetlacza OLED, który „układa materiał organiczny i materiał nieorganiczny w alternatywnych warstwach, aby chronić materiał organiczny przed wodą i tlenem”.

Apple w 2023 roku planuje podobno wiele iPadów z wyświetlaczem OLED, które będzą wykorzystywać elastyczne panele wyświetlaczy OLED zamiast sztywnych OLED’ów. W przypadku iPadów 2023 firma może również wdrożyć technologię LTPO, która umożliwia częstotliwość odświeżania ProMotion 120 Hz.

W przyszłym roku możemy się spodziewać iPada Air z ekranem OLED

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *