Home Newsy Program serwisowy AirPods Pro dotyczący problemów z dźwiękiem
Program serwisowy AirPods Pro dotyczący problemów z dźwiękiem
0

Program serwisowy AirPods Pro dotyczący problemów z dźwiękiem

0

Program serwisowy AirPods Pro dotyczący problemów z dźwiękiem.

 

Firma Apple poinformowała o nowym programie serwisowym dla słuchawek AirPods Pro. Jest on wiązany z problemami z dźwiękiem w tych słuchawkach. Na celu ma rozwiązanie problemu z występowaniem statycznych albo trzaskających dźwięków lub problemu z aktywną redukcją szumów. Niektóre wadliwe słuchawki AirPods Pro według Apple mają posiadać takie problemy jak:

  • Trzeszczące lub statyczne dźwięki, które nasilają się w głośnym otoczeniu, podczas ćwiczeń lub podczas rozmowy telefonicznej.
  • Aktywna redukcja szumów nie działa zgodnie z oczekiwaniami, na przykład tracąc basy lub pogłaśniając dźwięki tła, takie jak hałas ulicy lub samolotu.

Problemy dotyczą słuchawek AirPods Pro, które zostały wyprodukowane przed październikiem 2020 roku. Osoby, które mają z nimi problemy mogą bezpłatnie je oddać do Autoryzowanych Serwisów Apple. Słuchawki mają być sprawdzone przed serwisem by zweryfikować czy kwalifikują się do tego programu. Słuchawki w których jest taki problem z lewą, prawą lub obiema będą wymienione bezpłatnie. Program jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla słuchawek AirPods Pro. Obejmuje on słuchawki AirPods Pro przez 2 lata po pierwszej sprzedaży detalicznej.

 

Program serwisowy AirPods Pro dotyczący problemów z dźwiękiem.

5/5 - (1 vote)
Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.