#9 Wtyczka tygodnia – Siliqua, miej kontrolę nad AirPods!

#9 Wtyczka tygodnia – Siliqua, miej kontrolę nad AirPods!

0

Choć kosztują wiele, nie oferują wystarczająco dużo. Co ciekawe, zabezpieczenie łatwo obejść – nie musicie czekać na „rewolucyjną” wersję AirPods, aby bez użycia telefonu zrobić więcej. Czas na kolejny odcinek wtyczki tygodnia!

Niesamowicie irytuje mnie fakt, że za pomocą gestów nie mogę zmniejszyć lub zwiększyć głośności muzyki – muszę sięgać do kieszeni po telefon, aby zrobić tak prostą czynność. Znalazłem jednak rozwiązanie, które może Was zainteresować. Jest nim instalacja wtyczki Siliqua, która oferuje ciekawsze wykorzystanie gestów. Spójrzmy najpierw na jej funkcje.

Tweak pozwala na swobodne pacnięcie dwukrotnie lub czterokrotnie zarówno w lewą i prawą słuchawkę – uruchamia wtedy wybraną opcję. Możemy ustawić dosłownie wszystko – przewinięcie o kilka sekund, zwiększenie głośności, a nawet zapętlenie piosenki. Wszystko to jednak działa tylko w aplikacji muzyka. Warunkiem jest wcześniejsze ustawienie lewej AirPod na Siri, a prawej na odtwórz/pauza w ustawieniach Bluetooth.

Wtyczka kosztuje niecałe dwa dolary i znajdziecie ją pod tym linkiem. Po instalacji wymagany będzie Respring urządzenia. Miłego korzystania! Podziękujecie mi następnym razem.

#9 Wtyczka tygodnia – Siliqua, miej kontrolę nad AirPods!

Oceń post
Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam!WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.plInstagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *