Home Artykuły #20 Wtyczka tygodnia – GlitchPods i AirPort. Sposób na lepsze AirPods!
#20 Wtyczka tygodnia – GlitchPods i AirPort. Sposób na lepsze AirPods!

#20 Wtyczka tygodnia – GlitchPods i AirPort. Sposób na lepsze AirPods!

0

Witajcie! Wtyczki, które dzisiaj postaram się Wam opisać dotyczyć będą bezprzewodowych słuchawek od Apple. Są nimi AirPods. To najwyższy czas, aby je nieco ulepszyć. Jak? Zapraszam do lektury! Przed Wami dwudziesty odcinek serii. Pasy zapięte? To zaczynamy!

GlitchPods

Czy są na sali fani serii Watch Dogs? Lub po prostu jakichkolwiek, futurystycznych motywów? Jeżeli tak – wtyczka ta na stałe zagości na Waszych smartfonach. Szkoda tylko, że nie posiada dodatkowych opcji poza dostępną jedną szatą graficzną. Jest nią ta ukazująca migające, łączące się w spójną całość kolory – różowy oraz zielony, które zmieniają układ obracających się dookoła własnej osi słuchawek i etui. Jednak spokojnie, to wystarczy. Pozwoli Wam zwrócić uwagę przyjaciół, a szczególnie tych, którzy są fanatykami firmy Apple. Gwarantuję Wam, że wszystko jest miłe dla oka i wygląda po prostu bajecznie.

Działa w każdej możliwej opcji – wtedy, gdy słuchawki wyjęte są z etui ładującego, podczas ładowania i nie tylko. Tweak jest darmowy i dostępny pod tym linkiem. Uważam, że jest ciekawym urozmaiceniem – szczególnie wtedy, gdy korzystacie z AirPods naprawdę dużo. Polecam!

AirPort

Wtyczka ta dużo nie odbiega od poprzedniej. Ta jednak pozwala na zaktualizowanie wyglądu starszych AirPods do nowych – drugiej generacji. Jeżeli więc jesteście właścicielami etui ładującego w jakimkolwiek ochraniaczu – możecie wkręcić znajomych, że wymieniliście je na nowe. Dodatkowo – motyw ciemny, który uważam za idealny. Na początku jednak rzućcie okiem na ustawienia tweaka.

Niestety, ale nie są one zbyt rozbudowane. Szkoda, ale cieszmy się z tego, co udostępnił nam twórca. Jak widzicie, włączyć możemy opcję wyświetlania słuchawek ładowanych bezprzewodowo (co jest jedynym dostępnym motywem dostępnym w zakładce „niestandardowe animacje”) lub na czarnym tle. Wyłącza ona jednak obracanie się AirPods dookoła własnej osi. Co fajne – wtyczka kompatybilna jest zarówno z pierwszą, jak i drugą generacją urządzenia. Nie sprawia problemów, nie zawiesza się. Biorę!

Dostępna jest w sklepie Cydia za darmo – o tutaj! Możecie jednak wesprzeć jej twórcę stawiając mu kawę. Dostęp macie też do innych tego wtyczek, o których na bierząco informuje na Twitterze. To już wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że któraś z tych omawianych przeze mnie dzisiaj spełni Wasze oczekiwania i zostanie z Wami na stałe. Do zobaczenia w następnym odcinku serii „wtyczka tygodnia”! Do zobaczenia.

#20 Wtyczka tygodnia – GlitchPods i AirPort. Sposób na lepsze AirPods!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/